Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-11-09, 06:57   #226
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: 8 noiembrie ...... UNLEASHED

Se vorbea despre VTM ceva, parca ?
TRX is offline  
Old 30-11-09, 14:28   #227
frosty383

Stock
 
frosty383's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 4
Default Re: 8 noiembrie ...... UNLEASHED

video: https://www.youtube.com/watch?v=DrYJ8W8AfaE
frosty383 is offline  
Old 06-12-09, 10:48   #228
IeD3vil

Stage 5
 
IeD3vil's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 364
Default Re: 8 noiembrie ...... UNLEASHED

Quote:
Originally Posted by EaGle View Post
Ma nene, e vorba de 100 lei, nu ma intereseaza cati bani are Ionut, chiar nu judec persoanele dupa averea lor. Asa cum are timp sa stea pe forum are timp sa trimita si banii. Ideea este ca eu am rupt o parte din timpul meu, cateva ore bune in care puteam sa fac altceva mai constructiv.

Nu e o suma mare, se duce intr-o zi, dar cum am spus este chestie de seriozitate. Incearca sa nu faci pe avocatul lui, nu te-am tras la socoteala pe tine si nu ti-am atribuit lucruri nedemonstrate asa cum faci tu.

Fa mai bine si ignora tot ce am scris eu, fa-te ca n-ai vazut nimic, nu-ti ocupa memoria cu problemele noastre.



Din moment ce el a facut un topic oficial pe acest forum in care specifica CLAR ca este contracost, pe intelesul tuturor: PLATESTE, trebuie sa resepecte cele zise.

Ca sa nu mai spun ca firmele specializate cer preturi precum 100E doar pentru o sigla ...


Ah, si sa nu mai spun ca am mai primit pm-uri de la alti useri de aici care au aceleasi probleme cu el. Gen neacordarea stabilita a premiilor etc.
Domnu' ionut nu-mi raspunde la telefon de ceva vreme, si vad ca nu sunt singurul in situatia asta. tu ai rezolvat, eu nu. Ionut, astept telefon de la tine. Nu ma apuc sa fac balacareala pe forumuri publice, dar cand zici un lucru, tine-te de cuvant... si cand mai ceri ceva, ridica-l de la fan. astept raspuns azi.
__________________
Dezmembrez Honda Del Sol ESi
IeD3vil is offline  
Old 07-12-09, 13:16   #229
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 8 noiembrie ...... UNLEASHED

man , cand spui un pret , si la fan e alt pret , atunci nu ne mai intelegem , si parca ti'am dat offline cu noul meu nr
IonutzMFF is offline  
Old 08-12-09, 02:27   #230
IeD3vil

Stage 5
 
IeD3vil's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 364
Default Re: 8 noiembrie ...... UNLEASHED

Nu ai dat niciun offline, nu raspunzi la offline-uri, nimic. Astept sa ma suni sa clarificam problema. Daca e vorba de angeleyesuri, puteai sa suni daca am gresit ceva, si schimbam rambursul prin telefon!! posibil sa fi gresit cand am facut coletul. Nu sa nu raspunzi la telefon de n luni. Repet : cauta-ma. Nu e vb numai de transportul pt alea, ci si plata pe niste faruri pe care ti le-am dat "pe incredere" mai demult.
IeD3vil is offline  
Old 08-12-09, 08:19   #231
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 8 noiembrie ...... UNLEASHED

Nu stiu despre ce faruri e vorba , tu mi le'ai dat , eu ti le'am trimis inapoi , sau vrei sa'l intrebam pe flavius sa vedem ce are de zis cum i'ai tras tzeapa lui.
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline  
Old 08-12-09, 18:56   #232
IeD3vil

Stage 5
 
IeD3vil's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 364
Default Re: 8 noiembrie ...... UNLEASHED

omule, nu am tras nicio teapa, nimanui. mai ales lui
nu stiu ce ai inteles tu, dar ultima data cand m-ai sunat ai zis ca rezolvi cu mine, ca el ti-a vorbit urat etc. inca odata: astept sa ma cauti, sa discutam.
IeD3vil is offline  
Old 08-12-09, 20:10   #233
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: 8 noiembrie ...... UNLEASHED

cred ca cel mai bine ar fi sa se inchida topic-ul si sa discutati treburile astea pe private
MephistoBM is offline  
Old 08-12-09, 20:51   #234
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: 8 noiembrie ...... UNLEASHED

Bogo ti'am trimis mesaj de o ora sa stergi topicul . Daca nu mai ai timp pentru forum propun sa ne alegem un nou moderator
IonutzMFF is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -