Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 05-06-08, 04:09   #1
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Hai sa facem asta threadul de onoare pentru cei care chiar au muncit pentru masinile lor si si le au cumparat din banii proprii si fara bani de la parinti sau altcineva si nicidecum masini cumparate de parinti
Va rog postati ce masina aveti sau ati avut si indeplineste conditiile de mai sus . Cei chiare si au cumparat masinile cred eu ca stiu sa le aprecieze mai mult decat altii
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 04:14   #2
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Good point! Oare o sa fie lumea sincera pe acest thread? Asta e problema. +cred ca bogo o sa il stearga. Mari sanse!!
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 04:21   #3
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

de ce , e un thread cinstit , nu?
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 04:40   #4
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Asta suna a ... Hai sa ne laudam ...
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 04:51   #5
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Quote:
Originally Posted by GODLESS View Post
Asta suna a ... Hai sa ne laudam ...
nu chiar , asa o sa ne dam seama care ce posteaza si daca are rost sa i bagam in seama, daca i a luat maicasa bmweu si merge si i cere bani la tacasau sa si puna jante si eleron pe el , nu are ce sa comenteze prea mult la altii care muncesc sa si faca masinile mai puternice...nu, de ex. poate nu imi permit o anumita piesa si iau una mai slaba, scriu pe forum ce am facut si apoi vine unul din asta si zice ca s fraer ca nu am pus piesa din aialalta .......mai separam un pic copilasii care stiu sa citeasca pe net si sa comenteze

Last edited by bogdan350cid; 05-06-08 at 04:55.
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 09:17   #6
bogo4all

Stage 5
 
bogo4all's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,392
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Chiar nu stiu care e telul acestui thread, poate eu am mai mult ca noroc ca am masina de la parinti, alti poate nu si plus de asta e varsta. Cum ai vrrea sa-mi cumpar eu o masina cand de abea termin liceul. Nu stiu ce vrei sa se inteleaga din topicul asta.
__________________
bogo4all is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 09:39   #7
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Sunt multe cazuri in care parinti le cumpara masini si dupa aceea ei muncesc sa le modifice ..Si in cazul meu la fel , tot ce castig din magazin si altele bag in masina ...Nimic din ce e pe ea nu e luat din banii parintilor
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 09:57   #8
M I V E C

Stage 5
 
M I V E C's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 715
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

la mine este cel mai simplu. Credit din banca, dupa care trebue sa rup hamurile ca sa pot plati ratele. simplu ca buna ziua. Masina nu a fost nici cadou si nici momeala sa ma las de tigari.
__________________
puterea este nimic fara control
M I V E C is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 12:55   #9
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

e cel mai bun thread vazut pana acuma ! si sincer nu suna deloc a "hai sa ne laudam" ci mai degraba a "hai sa vedem cine e pasionat si cine-i doar cu fitze"

@bogo...la lic in clasa 12 am mai si lucrat p langa scoala pt o masina
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 14:45   #10
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Plm ...care e problema daca parintii mei au banii si imi iau ce masina vreau eu ..Sincer cel mai prost thread facut ...Jur ca voi nu stiti decat sa provocati scandaluri ....Fiecare cu norocul cu care sa nascut ..INCREDIBILI ....Plm atatia invidiosi sunt incredibil ..
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 14:52   #11
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

E vorba de ce am scris si mai sus ... Daca ai mei mi'au luat o masina si eu lucrez sa o modific atunci in ce categorie ma situez ..??? Nu mai umpleti forumul asta cu tot felul de threaduri ...Sunt atatia mii de utilizatorii , nici unul nu sa gandit sa faca un astfel de thread ..
Bogdane nu te supara .. Jur omul asta e cel mai nebun care l'am cunoscut ....Cum sa te numesc...American BadASS ))
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 15:08   #12
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

take a man, chiar nu era nimic personal, stim ca ai magazinul tau de tuning si ti faci banii, nu despre asta era vorba

Daca exista amatori, putem deschide si topic 'la care ne-au luat parintii masina cea mai tare ' sau ceva de genul asta
Asta trebuia sa fie ceva de genul 'sa ne cunoastem mai bine ' thread , sa stim ce si cum ...poate aveti dreptate ca nu i o idee asa buna

Pentru cei care au inteles de ce am facut acest thead si sunteti de acord, raspundeti cu masina si modificarile daca vreti...

Last edited by bogdan350cid; 05-06-08 at 15:10.
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 15:11   #13
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post
Pentru cei care au inteles de ce am facut acest thead si sunteti de acord, raspundeti cu masina si modificarile daca vreti...
acuma is tare curios cine ce a realizat
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 15:13   #14
bogo4all

Stage 5
 
bogo4all's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,392
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Sincer eu nu stiu despre ce vrei u sa vb in thread-ul asta acum. Odata vrei sa vezi cum si-au luat masinile fiecare cu sau fara ajutorul din partea parintilor si acum vrei sa vezi ce modificari au masinile. Deci chiar trebuie sa te decizi ca thread-uri sunt, chiar si sa ne cunoastem mai bine, in plus e gresit si titlul.
bogo4all is offline   Reply With Quote
Old 05-06-08, 15:17   #15
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: masinile proprii, cumparate fara banii ajutorul parintilor

Quote:
Originally Posted by bogo4all View Post
Sincer eu nu stiu despre ce vrei u sa vb in thread-ul asta acum. Odata vrei sa vezi cum si-au luat masinile fiecare cu sau fara ajutorul din partea parintilor si acum vrei sa vezi ce modificari au masinile. Deci chiar trebuie sa te decizi ca thread-uri sunt, chiar si sa ne cunoastem mai bine, in plus e gresit si titlul.
da, dar la sa ne cunoastem mai bine cine o sa vina de buna voie sa zica , da am masina cutare , mi a luato parintii, mai le cer cate un ban sa mi pun un sticker ceva pe ea...aici e la obict fara ocolisuri. Si daca tot zice omu ce masina are de ce sa nu zica ce modificari are la ea, ca doar nui top secret..
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -