Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 16-12-10, 19:49   #181
bluewmaster

Stage 4
 
bluewmaster's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 281
Default Re: intrebari si sfaturi

mai MITSU, daca gasesti mecanicul ala minutios care sa lucreze constiincios si bine, sa`mi faci si mie cunostinta cu el, bine?

pana gasesti un mecanic bun, o sa schimbi singur multe piese, sper sa nu fie asa, dar am trecut si eu pe la multi mecanici
bluewmaster is offline   Reply With Quote
Old 16-12-10, 19:53   #182
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: intrebari si sfaturi

eu ma stiu pe mine , nu ma bag ca fac mai rau , plus ca e mai " exotica " ))) pe bune o sa pun o poza cu carbu'. eu sincer nu-l mai pot pune inapoi sau poate dar cu mari batai de cap. cat despre mecanici ....astia ii avem ....astia ii folosim .... nu stiu daca am mai specificat dar cand mi s-a ars garnitura de chiuloasa m-au refuzat 2 mecanici pe motiv ca ei nu fac asa ceva ...adica s-au speriat cand au vazut atatea cabluri si furtune pe-acolo )) nu e vrajeala
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 16-12-10, 22:28   #183
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: intrebari si sfaturi

Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
eu ma stiu pe mine , nu ma bag ca fac mai rau
Ai umpic de incredere in tine, normal ca o sa il faci cu batai de cap si cu multa benzina consumata aiurea, doar nu crezi ca o sa il desfaci tu si o sa fie la un "solitaire"
Quote:
Originally Posted by MITSU View Post
cat despre mecanici ....astia ii avem ....astia ii folosim ....
In cazul meu, tot mai putin adevarat, am uitat cand am fost ultima data la mecanic... Dupa zeci de experiente cu mecanici si service'uri autorizate, am decis ca mai bine invat eu, decat sa isi bata altii joc de masina mea.
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 17-12-10, 09:26   #184
cristi.mk4

Stage 5
 
cristi.mk4's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 2,672
Member of:
[VW]
[AUDI]
Default Re: intrebari si sfaturi

Quote:
Originally Posted by razvyrulz View Post
Ai umpic de incredere in tine, normal ca o sa il faci cu batai de cap si cu multa benzina consumata aiurea, doar nu crezi ca o sa il desfaci tu si o sa fie la un "solitaire"


In cazul meu, tot mai putin adevarat, am uitat cand am fost ultima data la mecanic... Dupa zeci de experiente cu mecanici si service'uri autorizate, am decis ca mai bine invat eu, decat sa isi bata altii joc de masina mea.

ai dreptate.....
cristi.mk4 is offline   Reply With Quote
Old 17-12-10, 14:41   #185
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: intrebari si sfaturi

am luat la cunostiinta , ms de sfaturi , apreciez
MITSU is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -