Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SUZUKI > Alte discutii SUZUKI

Reply
 
Thread Tools
Old 09-04-12, 23:38   #1
robisibiu

Stock
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 5
Default vitara vs.samurai vs. jimny

am si eu o intrebare ce model ar fi mai fiabil offroad ? fara modificari stoc
robisibiu is offline   Reply With Quote
Old 09-04-12, 23:45   #2
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: vitara vs.samurai vs. jimny

mai fiabil, nu stiu copilu'...si nu stie nimeni, pentru ca in mod evident, tine de starea masinii pe care o iei (subantelegand ca e vorba de second ) Si chiar si daca vorbesti de un jimny vs vitara Noi, TOT depinde 100% de *..... mai capabil, este in functie de *CE fel de offroad vrei sa faci... Oricum, in versiune STOCK asa cum spui, sunt echipate cu gume de strada si Niciuna nu e capabila de offroad mai mult decat un forestier nivelat ,uscat si fara panta mai mare de 10grade.
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 09-04-12, 23:49   #3
robisibiu

Stock
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 5
Default Re: vitara vs.samurai vs. jimny

Editare/Stergere si Nota A Moderatorului : ROMANESTE comunicam aici copilu', DOAR Romaneste , folosind cuvinte Romanesti, dar si ortografia limbii Romane !
Multumesc si sper sa nu mai fie nevoie de alta recomandare d-asta... pentru ca nu va mai veni doar ca simplu mesaj

Last edited by lascarica; 12-04-12 at 22:39.
robisibiu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -