Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > SERRES-CUP - weekend race track - 27-30 septembrie 2007

Reply
 
Thread Tools
Old 25-09-07, 14:45   #1
dr_v

Stage 3
 
dr_v's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 130
Member of:
[Moderators]
Default DREAMSQUAD se aliniaza la start pentru Serres Cup

DreamSquad S-AU ALINIAT LA START PENTRU SERRES CUP



Bucuresti, 25 Septembrie 2007

Clubul DreamSquad va fi prezent la Serres cu 4 masini: doua Honda Civic TypeR, un Seat Leon Cupra si un Audi 2.0TFSi Quattro


Bazele clubului DreamSquad au fost puse la sfarsitul anului 2006 de cativa prieteni care au vrut sa creeze un grup compact, bine pus la punct, unde sa nu existe o ierarhie "totalitarista". De-a lungul timpului, clubul a participat la numeroase evenimente de gen, atat tuning show-uri, cat si etape de drag (402 m), avand rezultate remarcabile.

„Primul criteriu de acces in club este caracterul omului, si din asta deriva si implicarea pe care acesta o are in grupul nostru. De asemenea, e importanta si masina / motocicleta pe care o detine, pentru ca incercam sa cream o imagine cat mai axata pe domeniul de interes al gruparii”, a declarat Alex Achim, unul dintre membrii clubului.

DreamSquad-ul se mandreste cu un Mustang cu care s-au castigat mai toate show-urile „best exterior” sau „best 5 exterior”, dar si cu un Subaru Impreza WRX Sti, unul din cele mai modificate tehnic din tara. DreamSquad va fi reprezentat la Serres de 4 masini, doua Honda Civic TypeR, un Seat Leon Cupra si un Audi A4 2.0TFSi Quattro.

In momentul de fata sunt facute demersurile necesare inregistrarii ca Asociatie Club Sportiv.



Pentru detalii despre eveniment, accesati website-ul www.serres-cup.ro

Contact:

Ionut Mistode – Fire Motorsport - 0723.172.369 (sectiunea moto)
Dragos Vilceanu – Rally.ro - 0722.593.441 (sectiunea auto)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	audi - cata.jpg
Views:	136
Size:	421.0 KB
ID:	353940   Click image for larger version

Name:	Cupra - masina.jpg
Views:	155
Size:	351.8 KB
ID:	353941   Click image for larger version

Name:	type r achi,.jpg
Views:	135
Size:	430.9 KB
ID:	353942  

Click image for larger version

Name:	type r tom.jpg
Views:	137
Size:	138.1 KB
ID:	353943  
__________________
www.rally.ro
.
dr_v is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 21:25   #2
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: DREAMSQUAD se aliniaza la start pentru Serres Cup

Din ce am inteles echipa DreamSquad a ocupat primele doua pozitii la Cupa RS. Locul I prin Alecs si a lui Cupra, iar locul doi Tom si al lui TypeR!!!

De asemenea am castigat si locul 2 la echipe general, sub echipa celor de la Alto Syncro care au avut avantajul numarului de participanti

Acum regret si mai mult ca nu am putut ajunge...
Achim is offline   Reply With Quote
Old 30-09-07, 21:32   #3
monk

Stage 5
 
monk's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,085
Member of:
[Moderators]
[Street Gambler]
[Fiat]
[VW]
Default Re: DREAMSQUAD se aliniaza la start pentru Serres Cup

felicitari baieti...
monk is offline   Reply With Quote
Old 02-10-07, 17:04   #4
59AFA

Stage 5
 
59AFA's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 978
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default Re: DREAMSQUAD se aliniaza la start pentru Serres Cup

Quote:
Originally Posted by Achim View Post
Din ce am inteles echipa DreamSquad a ocupat primele doua pozitii la Cupa RS. Locul I prin Alecs si a lui Cupra, iar locul doi Tom si al lui TypeR!!!

De asemenea am castigat si locul 2 la echipe general, sub echipa celor de la Alto Syncro care au avut avantajul numarului de participanti

Acum regret si mai mult ca nu am putut ajunge...
da asa e....si eu am fost acolo si sincer sa fiu singurul care mi-a placut cum a mers pe circuit a fost baiatul cu honda rosie de la voi...felicitarile mele pt el , are clasa
cred ca am si cateva filmulete cu el de pe circuit...o sa le pun cand le scot de pe telefon.cred k am unul chiar cand a iesit in decor intr'o curba..nu mare lucru
__________________
--------------------------------
Renault Clio 1.5 dci
Renault Megane II 1.9 dci
Renault Clio Sport 2.0 16v

--------------------------------

Last edited by 59AFA; 02-10-07 at 17:06.
59AFA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -