sal...ma uitam pe forum si prin surprinderea mea am vazut si un forum al tecucenilor... in legatura cu ledurile la poza a doua e chiar la masina mea facuta (cea alb cu rosu) si sunt multumit de ele ... se vad bine nu deranjeaza seara la condus... il recomand oricui cu placere
sal...ma uitam pe forum si prin surprinderea mea am vazut si un forum al tecucenilor... in legatura cu ledurile la poza a doua e chiar la masina mea facuta (cea alb cu rosu) si sunt multumit de ele ... se vad bine nu deranjeaza seara la condus... il recomand oricui cu placere