Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 31-10-10, 10:52   #151
MDL_20gl

Stage 2
 
MDL_20gl's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 25
Default Re: Tecuceni

Quote:
Originally Posted by bodyn View Post
Montez folie neagra mata sau lucioasa pe stalpii masinilor.Pret avantajos!
si la ce pret ?
MDL_20gl is offline   Reply With Quote
Old 31-10-10, 14:44   #152
bodyn

Stage 5
 
bodyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 5,213
Member of:
[Opel]
Default Re: Tecuceni

Quote:
Originally Posted by MDL_20gl View Post
si la ce pret ?
25 lei montajul si folia clientului (ajunge undeva la 15-20 lei)
bodyn is offline   Reply With Quote
Old 21-11-10, 17:54   #153
bodyn

Stage 5
 
bodyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 5,213
Member of:
[Opel]
Default Re: Tecuceni

Ce mai misca prin tecuci?
bodyn is offline   Reply With Quote
Old 27-11-10, 15:30   #154
DANY SXX

Stage 5
 
DANY SXX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: Tecuceni

Quote:
Originally Posted by MDL_20gl View Post
aha ii bun dar yo vreau un subwoofer ceva mai mare de 400-600 rms si pe net am cauta dar nu imi convine pretul ori dau un ban si iau ceva bun ori nu mai iau nik......
hai sa-ti dau scule 1200 rms
DANY SXX is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 10:16   #155
bodyn

Stage 5
 
bodyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 5,213
Member of:
[Opel]
Default Re: Tecuceni


Va uram un CRACIUN FERICIT!



e-mail: vaelart@gmail.com
mess: vaelart@yahoo.com
tel:0742.073.187
sau PM
bodyn is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 11:13   #156
Ene'Andrei
Mitsubishi Driver

Stage 5
 
Ene'Andrei's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 499
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Tecuceni

Craciun fericit golanilor
Ene'Andrei is offline   Reply With Quote
Old 25-12-10, 17:44   #157
DANY SXX

Stage 5
 
DANY SXX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: Tecuceni

Craciun fericit
DANY SXX is offline   Reply With Quote
Old 29-01-11, 07:19   #158
cretustf_21

Stage 4
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 208
Member of:
[VW]
Default Re: Tecuceni

Salut!Care stie si a mai montat un kit de inchidere centralizata cu modul de ridicat geamuri si un kit de geamuri electrice aftermarket?este cineva prin tecuci?(pt un golf 4)
cretustf_21 is offline   Reply With Quote
Old 29-01-11, 17:40   #159
bodyn

Stage 5
 
bodyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 5,213
Member of:
[Opel]
Default Re: Tecuceni

Quote:
Originally Posted by cretustf_21 View Post
Salut!Care stie si a mai montat un kit de inchidere centralizata cu modul de ridicat geamuri si un kit de geamuri electrice aftermarket?este cineva prin tecuci?(pt un golf 4)
La Cezali in zona la arcade sunt cei mai buni din oras,au absolut tot testere pe marca de masina etc si te servesc si repede.
bodyn is offline   Reply With Quote
Old 30-01-11, 00:20   #160
DANY SXX

Stage 5
 
DANY SXX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: Tecuceni

is papa lapte ... a fost un prieten cu un bmw 330 xd ... nu ii mergea displayul central .... si cu toate testerele lor de ..... ia spus ca trebuie schimbat si ca il costa 3000 de euro .... a venit acasa ,neam uitat la tabloul de sigurante si aea una arsa ....
o fi ei buni , dar la probleme mai subtiri ....
DANY SXX is offline   Reply With Quote
Old 30-01-11, 08:59   #161
mihaimmm

Stage 5
 
mihaimmm's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 482
Default Re: Tecuceni

Quote:
Originally Posted by DANY SXX View Post
is papa lapte ... a fost un prieten cu un bmw 330 xd ... nu ii mergea displayul central .... si cu toate testerele lor de ..... ia spus ca trebuie schimbat si ca il costa 3000 de euro .... a venit acasa ,neam uitat la tabloul de sigurante si aea una arsa ....
o fi ei buni , dar la probleme mai subtiri ....
subscriu....e putin spus papa lapte...sunt praf, si fffffffff scumpi...e arsura acolo
omul poate are vreun interes ... ca suna a reclama
mihaimmm is offline   Reply With Quote
Old 30-01-11, 11:32   #162
bodyn

Stage 5
 
bodyn's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 5,213
Member of:
[Opel]
Default Re: Tecuceni

Quote:
Originally Posted by mihaimmm View Post
subscriu....e putin spus papa lapte...sunt praf, si fffffffff scumpi...e arsura acolo
omul poate are vreun interes ... ca suna a reclama
Depinde cum vezi problemele,nu este reclama dar eu cand am avut ceva probleme m-au rezolvat foarte repede,si in tecuci chiar crezi ca e alta alternativa?
Si apropo daca stiai ca e siguranta de ce te-ai mai dus la service cu ea?
Sa iti spun de preturi? de piese? dute pe strada mare si vezi cat costa un set de placute si dute la iei apoi si vezi diferenta,si mana de lucru este 54 lei ora iar in alte parti sare de 70 lei ora,ma refer la cele de marca nu la gheorghe si vasile de pe o fundatura din satul nou.
bodyn is offline   Reply With Quote
Old 30-01-11, 15:55   #163
mihaimmm

Stage 5
 
mihaimmm's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 482
Default Re: Tecuceni

Quote:
Originally Posted by bodyn View Post
Depinde cum vezi problemele,nu este reclama dar eu cand am avut ceva probleme m-au rezolvat foarte repede,si in tecuci chiar crezi ca e alta alternativa?
Si apropo daca stiai ca e siguranta de ce te-ai mai dus la service cu ea?
Sa iti spun de preturi? de piese? dute pe strada mare si vezi cat costa un set de placute si dute la iei apoi si vezi diferenta,si mana de lucru este 54 lei ora iar in alte parti sare de 70 lei ora,ma refer la cele de marca nu la gheorghe si vasile de pe o fundatura din satul nou.
asa este...depinde cum vezi problemele. tu vezi din punctul tau de vedere si esti multumit, dar nu incerca sa impui si altora pct tau de vedere. alternative sunt destule, si bune si ieftine. cum tu esti multumit acolo asa altii sunt nemultumiti, fiecare cu parerea lui...toate sunt corecte, nu detii tu adevarul absolut, nu le stii tu pe toate.
__________________
mihaimmm@yahoo.com 0721 248233 0768 942500
mihaimmm is offline   Reply With Quote
Old 30-01-11, 17:07   #164
Azerty

Stage 5
 
Azerty's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 459
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Cool Re: Tecuceni

Quote:
Originally Posted by mihaimmm View Post
asa este...depinde cum vezi problemele. tu vezi din punctul tau de vedere si esti multumit, dar nu incerca sa impui si altora pct tau de vedere. alternative sunt destule, si bune si ieftine. cum tu esti multumit acolo asa altii sunt nemultumiti, fiecare cu parerea lui...toate sunt corecte, nu detii tu adevarul absolut, nu le stii tu pe toate.
Nu sari la gatul omului. Si-a dat doar cu parerea, a raspuns la o intrebare dupa propria experienta. Adevarul absolut nu exista, tocmai pentru ca totul este relativ Tu ai experienta ta, el pe a lui, ambii le-ati expus. Acum persoana interesata poate lua propria decizie.
Azerty is offline   Reply With Quote
Old 31-01-11, 00:09   #165
DANY SXX

Stage 5
 
DANY SXX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: Tecuceni

Quote:
Originally Posted by bodyn View Post
Depinde cum vezi problemele,nu este reclama dar eu cand am avut ceva probleme m-au rezolvat foarte repede,si in tecuci chiar crezi ca e alta alternativa?
Si apropo daca stiai ca e siguranta de ce te-ai mai dus la service cu ea?
Sa iti spun de preturi? de piese? dute pe strada mare si vezi cat costa un set de placute si dute la iei apoi si vezi diferenta,si mana de lucru este 54 lei ora iar in alte parti sare de 70 lei ora,ma refer la cele de marca nu la gheorghe si vasile de pe o fundatura din satul nou.

pe strada mare e jaf la drumu mare !cine dracu a stiut ca e siguranta ? daca stiam nu mai dadea 80 ron testeru degeaba !
in fine ... totul depinde de problemele avute... daca e ceva mai grav is papa lapte ...
un alt exemplu de service de cacao , simabayen , sau cum se cheama, la iesire din tecuci , dupa calea ferata ...
dupa ce ma belit unu in toamna , am fost cu asigurarea la ei sa-mi vopseasca usa,aripa si bara ....
dupa 3 zile mam dus sa o iau , ploua ! nu sa azut mare lucru , la prima vedere am crezut k e bine.
cand am ajuns acasa ,am spalato si am constatat bubele :
-proiectoarele din bara imi cadeau pe drum
-bara nu era prinsa la locul ei calumea
-fata de usa crapata in zona difuzorului vreo 5 cm
-usa spate gazata
-prag vopsit si el desi nu era nevoie
-boxa din usa nu mai functiona
-un bec xenon rupt din soclu , din un proiector si altele care nu mi le mai aduc aminte acum ...
Cand i-am sunat , mi-au raspuns frumos, ca asa am adus masina , cu becul rupt, cu fata de usa crapata etc.... scuzele tipic romanesti !
in fine ... rar service de profesionisti
DANY SXX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -