Dar revenind la realitate ma dau si eu cu ce am, o dacie solenza primita chiar de ziua mea acu 1an si jumatate in mai.

.Am in vizor un opel calibra de2000cmc turbo cu 200cp, dar mi-e frica sa n-o iau de buna si sa-i crape motorul(are peste 250mii km+plus ca e turbo si viata e scurtata)ca nu se mai gasesc motoare de-astea.
Ducu... nu te supara.. dar daca te dai cu Calibra aia de 2000 cm o sa-ti iei rusine.. deci sfatul meu este sa te lasi cu Solenza la mana ta. Cred ca stiu mai multi aici ce inseamna Opel Calibra. Iti iei rusine si de la Nova carburatie 1600 SOLEX Bicameral dar asta e altceva

... mult succes