Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 06-05-09, 18:28   #46
Tuning-galati

Stage 4
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 214
Default Re: Gradinita 4tuning

Totul lamurit.
Tuning-galati is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 07:50   #47
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Gradinita 4tuning

Se pare ca iar nu mai are lumea loc de mine si aflu si eu ca mi-am spart cutii de viteza si altele. ))) Sa ma anuntati si pe mine direct baieti data viitoare cand mai sparg cutia. Daca nu-mi spuneati voi, eu tot mai mergeam cu masina asa )))
__________________
MauS is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 14:09   #48
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: Gradinita 4tuning

mamaaaaaaaa................iar suferi mah????!?!?!?!?
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 14:18   #49
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Gradinita 4tuning

Quote:
Originally Posted by U_TUNING View Post
mamaaaaaaaa................iar suferi mah????!?!?!?!?
Nu ma. Dar zice lumile ca mi-am spart cutia )))) Le multumesc pentru informatie baietilor, nu stiu ce ma faceam daca nu ma anuntau ei.
MauS is offline   Reply With Quote
Old 29-05-09, 08:52   #50
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Gradinita 4tuning

Quote:
Originally Posted by GL-22-GTR View Post
Da....te primesc.
Din cat i-mi aduc aminte stiu ca te-ai agatat de roata mea cu dintii cand aveam 160 km\h.
Nu ai murit ?
Special thanks to mr. getere over here ))))))


http://s471.photobucket.com/albums/r...rrent=gtr2.flv


GL 22 GTR - The Movie

Last edited by MauS; 29-05-09 at 08:58.
MauS is offline   Reply With Quote
Old 29-05-09, 10:02   #51
Gabi TAZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Gabi TAZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,602
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Gradinita 4tuning

http://s471.photobucket.com/albums/r...rrent=gtr2.flv


GL 22 GTR - The Movie[/QUOTE]

LOL
Gabi TAZ is offline   Reply With Quote
Old 29-05-09, 10:44   #52
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Gradinita 4tuning

In caz de existau dubii )))))))))
MauS is offline   Reply With Quote
Old 29-05-09, 16:46   #53
vGaBy

Stage 4
 
vGaBy's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 299
Member of:
[VW]
Default Re: Gradinita 4tuning

Gradinita
vGaBy is offline   Reply With Quote
Old 31-05-09, 18:57   #54
-<Gedoc>-

Stage 4
 
-<Gedoc>-'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 226
Default Re: Gradinita 4tuning

frate da pana la urma aveau cv de impartit?
-<Gedoc>- is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 00:26   #55
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Thumbs down Re: Gradinita 4tuning

da ce-aveti fratilor? v-a innebunit caldura? voua va trebuie un dus rece taaareeeee... Maus, Cipin, GTR... chill... eu zic sa va luati de un smoke toti 3 si sa va vedeti de ale voastre in special Cipin cu Maus ca mai are lumea pretentii de la voi... faza cea mai aiurea este ca atunci cand va gasiti nu are nici unu nimic de comentat dar cand stati departe incepeti cu sageti... Cat despre GTR... sa-ti spun ceva prietene... eu unu nu-mi permit sa fac unele glume care le faci tu cu altii cu care nu ai nici cea mai mica treaba... faptul ca ti-a dat o persoana nas nu inseamna ca trebuie sa ti-o iei in cap... mai pe scurt spus ai fost folosit ca sa ti-o zic pe-aia dreapta in speranta ca mai revii cu picioarele pe pamant... si revenind la actorii principali.... mai ieri va tineati masinile unu la altu in fata garajului si acum sariti de cur absolut degeaba din punctul meu de vedere... fara nici o suparare dar a-ti ajuns sa va certati exact ca 2 p|sde din cauza unui baiat sau ca 2 baieti din cauza unei p|sde... luati-o cum vreti si cum considerati... oricum in ambele cazuri e cea mai mare prostie... Think about it!

Last edited by aleks; 02-06-09 at 09:09.
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 06:54   #56
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: Gradinita 4tuning

Quote:
Originally Posted by Marian20 View Post
da ce-aveti fratilor? v-a innebunit caldura? voua va trebuie un dus rece taaareeeee... Maus, Cipin, GTR... chill... eu zic sa va luati de un smoke toti 3 si sa va vedeti de ale voastre in special Cipin cu Maus ca mai are lumea pretentii de la voi... faza cea mai aiurea este ca atunci cand va gasiti nu are nici unu nimic de comentat dar cand stati departe incepeti cu sageti... Cat despre GTR... sa-ti spun ceva prietene... eu unu nu-mi permit sa fac unele glume care le faci tu cu altii cu care nu ai nici cea mai mica treaba... faptul ca ti-a dat o persoana nas nu inseamna ca trebuie sa ti-o iei in cap... mai pe scurt spus ai fost folosit ca sa ti-o zic pe-aia dreapta in speranta ca mai revii cu picioarele pe pamant... si revenind la actorii principali.... mai ieri va tineati masinile unu la altu in fata garajului si acum sariti de cur absolut degeaba din punctul meu de vedere... fara nici o suparare dar a-ti ajuns sa va certati exact ca 2 p|sde din cauza unui baiat sau ca 2 baieti din cauza unei p|sde... luati-o cum vreti si cum considerati... oricum in ambele cazuri e cea mai mare prostie... Think about it!
+1 de la mine

Last edited by aleks; 02-06-09 at 09:10.
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 09:18   #57
U_TUNING

Stage 5
 
U_TUNING's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Nissan]
Default Re: Gradinita 4tuning

+2 de la je
U_TUNING is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 09:19   #58
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Gradinita 4tuning

Am fost rugat să intervin aici, dar n-o s-o fac. Vreau să văd cāt bun simţ aveţi īn voi, şi are vă sunt limitele. Chiar sunt curios dacă puteţi discuta fără să vă jigniţi.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 03-06-09, 05:22   #59
Azerty

Stage 5
 
Azerty's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 459
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: Gradinita 4tuning

Quote:
Originally Posted by Marian20 View Post
da ce-aveti fratilor? v-a innebunit caldura? voua va trebuie un dus rece taaareeeee... Maus, Cipin, GTR... chill... eu zic sa va luati de un smoke toti 3 si sa va vedeti de ale voastre in special Cipin cu Maus ca mai are lumea pretentii de la voi... faza cea mai aiurea este ca atunci cand va gasiti nu are nici unu nimic de comentat dar cand stati departe incepeti cu sageti... Cat despre GTR... sa-ti spun ceva prietene... eu unu nu-mi permit sa fac unele glume care le faci tu cu altii cu care nu ai nici cea mai mica treaba... faptul ca ti-a dat o persoana nas nu inseamna ca trebuie sa ti-o iei in cap... mai pe scurt spus ai fost folosit ca sa ti-o zic pe-aia dreapta in speranta ca mai revii cu picioarele pe pamant... si revenind la actorii principali.... mai ieri va tineati masinile unu la altu in fata garajului si acum sariti de cur absolut degeaba din punctul meu de vedere... fara nici o suparare dar a-ti ajuns sa va certati exact ca 2 p|sde din cauza unui baiat sau ca 2 baieti din cauza unei p|sde... luati-o cum vreti si cum considerati... oricum in ambele cazuri e cea mai mare prostie... Think about it!
Respect!
Azerty is offline   Reply With Quote
Old 03-06-09, 05:24   #60
Azerty

Stage 5
 
Azerty's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 459
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default Re: Gradinita 4tuning

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Am fost rugat să intervin aici, dar n-o s-o fac. Vreau să văd cāt bun simţ aveţi īn voi, şi are vă sunt limitele. Chiar sunt curios dacă puteţi discuta fără să vă jigniţi.
De aceea am creat acest thread. Sa aiba lumea un loc in care sa se porceasca, ca vad ca prinde bine tare la noi asta...
Pacat ca se ajunge la ban-uri si chestii de genul asta...
Azerty is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -