Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-03-07, 22:29   #1
therealovy77

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 33
Angry Vreau si eu o mana de ajutor

Salut. Sunt Ovidiu din Braila. Sunt nou la 4Tuning si as vrea un pic de ajutor. Imi place foarte mult Honda CRX si vreau sa imi iau si eu una, dar pe cea care am pus ochii are ceva probleme la motor (1991, 1.6l VTEC). Stiti vreun mecanic beton prin zona noastra (galati-braila) care sa se bage sa readuca la viata acest tip de motor, adica sa faca tot motorul, eventual de la cap la coada? Am o mare rugaminte sa ma anuntati si pe mine pe messenger la user : therealovy77 sau mail yahoo acelasi user.
therealovy77 is offline  
Old 17-03-07, 23:40   #2
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default Re: Vreau si eu o mana de ajutor

Quote:
Originally Posted by therealovy77 View Post
Salut. Sunt Ovidiu din Braila. Sunt nou la 4Tuning si as vrea un pic de ajutor. Imi place foarte mult Honda CRX si vreau sa imi iau si eu una, dar pe cea care am pus ochii are ceva probleme la motor (1991, 1.6l VTEC). Stiti vreun mecanic beton prin zona noastra (galati-braila) care sa se bage sa readuca la viata acest tip de motor, adica sa faca tot motorul, eventual de la cap la coada? Am o mare rugaminte sa ma anuntati si pe mine pe messenger la user : therealovy77 sau mail yahoo acelasi user.
In galati, Liviu. Ai PM cu nr de tel.
TazzY is offline  
Old 17-03-07, 23:45   #3
therealovy77

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 33
Lightbulb Re: Vreau si eu o mana de ajutor

Multumesc mult, o sa-l caut!
therealovy77 is offline  
Old 12-07-07, 05:38   #4
therealovy77

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 33
Default Re: Vreau si eu o mana de ajutor

Topic inchis, va rog sa-l stergeti.
therealovy77 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -