Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 04-04-05, 18:25   #16
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

ba tu tii cu ursu ? dete dreq :P
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 04-04-05, 19:07   #17
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default :lol:

ce c e?..ce ?nu nu..io nu... deci nu deci galtiul are cele mai bune sosele coala de norori ..nu pe bune... :P sunt bune soselele ....adcik mai bun e ca in braila...:P
Edd is offline   Reply With Quote
Old 18-05-05, 08:24   #18
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

gata dete dreq .. au asfaltat astia orice urma de groapa si denivelare din galati .. au riditcat liniile de tramvai la nivel cu soseaua .. au facut totul .. acum chiar ca avem drumuri coala de hartie
__________________
Honda
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 18-05-05, 11:56   #19
Edd

Stage 5
 
Edd's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 320
Default

da? cool acum o sa pot sa ma plimb cu \"motoru' \" pacat ca tre' sa il duc mai intai la service autorizat (DHS ) ..serios vorbind chiar ma bucur...da' sincer nici nu prea am fost atent la strazi in ultima vreme stau prost cu scoala
Edd is offline   Reply With Quote
Old 20-08-05, 19:09   #20
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default

Adevarul e ca in braila iti trebuie un 4X4 pentru a face un raliu.... shi eu optez pentru Galati sau Constantza....
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 20-08-05, 19:14   #21
TazzY

Stage 5
 
TazzY's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 914
Member of:
[Moderators]
[2 Roti]
Default

shadowro incearca zona pietzei shi zimi ce parere ai... eu am un enduro de 125 shi tot un chin e sa mergi pe acolo..
TazzY is offline   Reply With Quote
Old 21-08-05, 04:59   #22
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

eu faceam o comparatie in mare ca e imposibil ca abosolut toate strazile sa fie perfecte

offtopic : bai is nebuni brailenii astia sa moara bibi. conduc frenetic. am vazut cu ochii mei cum unu cu dacia ii taia fata urat unui bmw cand se apropia de el cica \"se intreceau\"
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 27-09-05, 11:24   #23
alex_night77

Stage 2
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 54
Default brailenii!

fratilor..ajtia au un stil de a conduce de te sperii mama.eram cu tata pe una din strzile lor principale(aia de piatra..cu multe gropi si \"movilitze\"...de zici ca ejti la off-road),pe partea stanga aveam linia de tramvai,in fata noastra era semaforul..mai aveam vreo 200 de m,.Toate bune si frumoase...in dreapta aveam majini pana in bordura(nuj cate..oricum nu mai mult de 2 :P iar in stanga apare unu' cu un bmw,pe linia de tramvai,ca sa vezi.ne oprim la semafor,eram ca la drag-uri..4 majini in linie .se face verde..plecam toti 4...in fata era si tramvaiul..la ceva distantza ..iar ala cu bmw-ul ne claxona pe noi..sa ne dam la o parte sa intre el pe strada...ca sa vezi ce tupeu.dativa si voi cu parerea.Adica intra tartanu' pe linia de tramvai si mai are si pretentii la prioritate!beah!!!!
alex_night77 is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 08:47   #24
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mai copii, dintr-un punct de vedere, nu are importanta de unde e dobitocul care conduce masina, pentru ca peste tot in tara asta dam de needucati si de lipsa de bun simt, iar din alt punct de vedere, sa stiti ca de cand posed permis(de vreo 16 ani) am facut ceva kilometri iar cei mai penali soferi au fost moldovenii.... bomboana de pe tort fiind cei din vaslui...
__________________
samurai 4x4
yknot is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 12:22   #25
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

eu nu sunt asa de umblat ca tine
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 28-09-05, 22:30   #26
alex_night77

Stage 2
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 54
Default eh...

eu unu' nu sunt umblat..da am calatorit oleak..numai prin tare
de la galati la timishoara,apoi galati baile herculane,sovata,lepsa si soveja de nenumarate ori..pt ca am rude ..constanta la fel,mangalia,bucureshti mai rar...
suceava
si cam atat
alex_night77 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-05, 11:22   #27
Katana

Stage 2
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 36
Default

Omu cu 206 ala argintiu nu participalacurse cu el... din cate stiu l-a imprumutat de cateva ori altcuiva care a participat cu ella cateva raliuri in bucuresti. Si-a luat 206RC pt ca are reprezentanta Peugeot in braila, galati si inca intr-un oras...da el nu a participat niciodata la raliuri.
Katana is offline   Reply With Quote
Old 30-09-05, 11:31   #28
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

dar cine a zis ca 206 RC este masina de raliu.... este doar o masina de strada sport
yknot is offline   Reply With Quote
Old 30-09-05, 12:08   #29
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

cred ca atunci cand a zis raliu s-a referit la legale viteza.
oricum am auzit lucruri urate despre 206rc ... cum ca e o mare tzeapa de masina si ca nu ar avea caii pe care ii pretinde ca ii are.
eu nu bag mana in foc, zic doar ce am auzit.
sebastian de la LR are una si cand a urcat-o pe dyno .. surpriza .. ~150 cai din 180
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 30-09-05, 15:10   #30
yknot

Stage 5
 
yknot's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,424
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cunosc problema cu rc-ul...
yknot is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -