Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tg-Jiu

Reply
 
Thread Tools
Old 08-01-11, 19:13   #1
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default UN PROTEST ADEVARAT!!

Se pare ca nenumaratele incercari de a ne sustine punctul de vedere in ceea ce priveste pretul conbustibilului nu au fost bagate in seama si mai mult ca sigur este luat in ras de cei mai mari de la putere!
Pentru a putea fi luati in seama numarul nostru va trebui sa fie mai mare toti in acelasi loc si intr-o zona importanta nu in benzinari, pt ca ce facem este sa ii enervam pe angazati care nu au nicio vina.As vrea o adunare generala o strangere de min 1000 de masini din toata tara si min 2500 de pers pt a protesta impotriva combustibilului si a taxe auto,care este o aberatie totala!
Daca mai exista pers ca mine care cred intr-o reusita doar daca ne unim toata tara va rog sa postati aici si voi da mai multe detalii despre CEA MAI MARE ADUNARE LA BRASOV!
__________________

Last edited by 450yfz; 08-01-11 at 19:26.
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 19:23   #2
grutz

Stage 3
 
grutz's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 95
Default Re: UN PROTEST ADEVARAT!!

tata crezi ca vin??nu au venit la ei in oras,dar sa bage benzina de 3 mil si sa ajunga in bucuresti...hai sa fim seriosi...
grutz is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 19:25   #3
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: UN PROTEST ADEVARAT!!

Quote:
Originally Posted by grutz View Post
tata crezi ca vin??nu au venit la ei in oras,dar sa bage benzina de 3 mil si sa ajunga in bucuresti...hai sa fim seriosi...
nu in bucuresti....vreau adunarea sa fie la brasov in centrul tari!
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 19:27   #4
grutz

Stage 3
 
grutz's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 95
Default Re: UN PROTEST ADEVARAT!!

nu o sa vina nimeni,nu da nimeni 3 mil pe benzina,si inca 1 mil la u sa mananci,etc,e criza tata,daca am sti ca sar rezolva problemele ,am mai zice,bha tata ii dam,dar vin dupaia inapoi,dar sunt bani aruncati de pomana pe geam,,ca sa sa nu fac nenorocitii absolut nimik...
grutz is offline   Reply With Quote
Old 08-01-11, 19:36   #5
450yfz

Stage 5
 
450yfz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 2,449
Default Re: UN PROTEST ADEVARAT!!

https://forum.4tuning.ro/50-brasov/23...-adevarat.html
450yfz is offline   Reply With Quote
Old 09-01-11, 00:19   #6
Ruff_Ryders
Opel Driver

Stage 5
 
Ruff_Ryders's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 775
Member of:
[Opel]
Default Re: UN PROTEST ADEVARAT!!

nu poti face asa ceva fara o aprobare...te vei alege cu dosar penal trebuie o asociatie ceva sa obtina aprobare pentru asa ceva nu e asa simplu...si nu stiu de ce crezi ca daca ar fi la brasov sar rezolva ceva...in primu rand mai mari sunt la bucuresti...acolo trebuie actionat cand va fi de actionat legal
__________________
bertone turbo by ruff ryders
Ruff_Ryders is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -