Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tg-Jiu

Reply
 
Thread Tools
Old 30-04-09, 11:06   #1
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Service electronice Tg Jiu?

Am nevoie neaparat de un service care repara aparate electronice, mai exact este vorba despre un aparat foto digital. Exclus Infomanu, am sunat la ei si acolo se repara doar bunurile cumparate de la ei care inca sunt in garantie.
Ma poate ajuta cineva? Pretty please
__________________
Menorah Hora
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 13:27   #2
confuzzling

Stage 4
 
confuzzling's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 244
Default Re: Service electronice Tg Jiu?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
Am nevoie neaparat de un service care repara aparate electronice, mai exact este vorba despre un aparat foto digital. Exclus Infomanu, am sunat la ei si acolo se repara doar bunurile cumparate de la ei care inca sunt in garantie.
Ma poate ajuta cineva? Pretty please
ai incercat la un service GSM ? stiu pe cineva care tot cu un aparat foto digital a avut probleme si a mers la service GSM si l-au rezolvat baietii.
depinde de ce probleme ai tu la el...
__________________

....:::::120:::::....
confuzzling is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 13:36   #3
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Service electronice Tg Jiu?

nu se mai inchide obiectuvil..gen nu se mai trage inapoi, a ramas blocat pe full zoom..si pot decat sa-l aprind si sa-l sting... ala nu mai functioneaza...m-am gandit ca s-a ...rupt garnitura aia de cauciuc..habar n-am... un nr de tel ai ceva de la service-ul ala?
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 14:01   #4
confuzzling

Stage 4
 
confuzzling's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 244
Default Re: Service electronice Tg Jiu?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
nu se mai inchide obiectuvil..gen nu se mai trage inapoi, a ramas blocat pe full zoom..si pot decat sa-l aprind si sa-l sting... ala nu mai functioneaza...m-am gandit ca s-a ...rupt garnitura aia de cauciuc..habar n-am... un nr de tel ai ceva de la service-ul ala?
nu am, dar stiu unde e service-ul. iti explic asa prin directii ca nu stiu numele strazilor :P
...deci cum mergi in jos de la dantex spre regal, undeva pe partea stanga, la o casa, la etaj e service-ul. la parter mi se pare ca sunt piese auto sau ceva gen.
confuzzling is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 14:04   #5
Sasha
Girl on Road

Stage 5
 
Sasha's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 5,483
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
Default Re: Service electronice Tg Jiu?

Quote:
Originally Posted by confuzzling View Post
nu am, dar stiu unde e service-ul. iti explic asa prin directii ca nu stiu numele strazilor :P
...deci cum mergi in jos de la dantex spre regal, undeva pe partea stanga, la o casa, la etaj e service-ul. la parter mi se pare ca sunt piese auto sau ceva gen.
vis a vis de lic nr 2 nu??? stiu ca era de mult acolo un service merci frumos, o sa ma duc acolo sa vad care-i treaba...
Sasha is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 16:45   #6
confuzzling

Stage 4
 
confuzzling's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 244
Default Re: Service electronice Tg Jiu?

Quote:
Originally Posted by Sasha View Post
vis a vis de lic nr 2 nu??? stiu ca era de mult acolo un service merci frumos, o sa ma duc acolo sa vad care-i treaba...
da, exact. peste drum e un liceu.
cu placere sasha.
e foarte bun service-ul ala, parerea mea. stiu ca ma duceam pe vremuri cand aveam cazaturi de telefoane.
confuzzling is offline   Reply With Quote
Old 30-04-09, 20:43   #7
paul11pap
BMW Driver

Stage 4
 
paul11pap's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 189
Default Re: Service electronice Tg Jiu?

cel mai tare din oras e onu are service langa piata mare da`mi un buzz pe mess sa iti dau id-ul lui
paul11pap is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -