Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii

Reply
 
Thread Tools
Old 09-04-14, 13:16   #1
alex4you

Stage 3
 
alex4you's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 120
Default Un mic ajutor

Salut baietii si fete . Vin si eu cu o rugaminte catre voi. In prezent imi scriu lucrarea de sfarsit de master despre tuning si as avea nevoie de cateva persoane care au masinii si sunt si tunate. Este vorba de odiscutie care poate sa fie online pe skype preferabil sau ne putem intalni fata in fata si putem discuta despre ce modificari si ce inseamna pentru voi tuning-ul. Tin sa mentionez doua lucruri: 1.discutia va fi inregistrata pe un reportofon pentru a-mi mie mai usor dupa aceea sa pot transcrie ce am discutat cu voi si pentru a folosi informatiile de acolo, iar 2. informatiile vor fi utilizate de mine personal, nu le voi distribui in alte parti, nu am nevoie de numele vostru sau de numarul de inmatriculare. Pentru cei care doresc sa ma ajute sau doresc mai multe informatii despre aceasta tema va las mai jos adresa mea de mail si va raspund acolo imediat ce primesc mailul de la voi. V-as fi foarte recunoscatoare daca ati putea sa ma ajutati.

Mail-ul meu este: cristea.tatiana89@yahoo.com

Va multumesc anticipat


O zi frumoasa si spor la tuning!
__________________
E36 FAN

alex4you is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -