Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii

Reply
 
Thread Tools
Old 02-12-07, 17:21   #61
Grigoras Cristian

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 332
Default

rugam ban ptr madalin zolti ptr clone precum slimfast99 si iwant4u si multe altele.

nu am 6 useri.am unul singur. adica aveam 2 dar atat.

Last edited by aleks; 03-12-07 at 09:56.
Grigoras Cristian is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 18:05   #62
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

ai cam multe reclamatii .. de la mai multi useri ... pe cine sa credem pe tine sau pe madalin ?!
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 18:48   #63
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

Quote:
Originally Posted by Madalin Zolti View Post
Rog un ban foarte mare pentru acest user Grigoras Cristian pentru clone(b-11-alex si altele) [...]
Quote:
Originally Posted by Grigoras Cristian View Post
rugam ban ptr madalin zolti ptr clone precum slimfast99 si iwant4u si multe altele.
Auziti ma baieti, ia mai dati voi o raita pe la gradinita si dupa ce va maturizati si capatati un pic de bun simt, veniti inapoi! Nu va dati seama ca amandoi sunteti cat se poate de penibili ?
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 19:05   #64
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

gabi .. arunca te rog un ochi pe forumul privat .. ala cu nereguli te rog ..!!
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 21:48   #65
Vlad_BMW
BMW Driver

Stage 5
 
Vlad_BMW's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 665
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

pai hai sa reclam si eu ceva.. mi se sterge posturile aiurea si nu stiu de ce ...4 posturi consecutive......oare de ce ? consecutive adika .am scris unul si mi sa sters.... am scris altul si ala la sters si tot asa ... pana la al4lea..
__________________
BMW POWER

Vlad_BMW is offline   Reply With Quote
Old 02-12-07, 22:45   #66
MARI_NSL

Stage 5
 
MARI_NSL's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 5,097
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[BMW]
[VW]
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

Quote:
Originally Posted by vladutz_mitsubishi View Post
pai hai sa reclam si eu ceva.. mi se sterge posturile aiurea si nu stiu de ce ...4 posturi consecutive......oare de ce ? consecutive adika .am scris unul si mi sa sters.... am scris altul si ala la sters si tot asa ... pana la al4lea..
pai cum fratioru sa nu se stearga cand vb numai aiurea.
prima intrebarea fost una asa aiurea si daia a sterso un moderator.
si pe urma ai inceput sa-l jignesti
MARI_NSL is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 14:32   #67
Vlad_BMW
BMW Driver

Stage 5
 
Vlad_BMW's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 665
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

era intrebare aiurea.. ? . bine ..dak tu zici... asa o fi inseamna ..deci inseamna ca nimeni nu ar trebi sa zica si sa intrebe nimic ca toate sunt vb aiurea pt voi.... .. atata am avut de zis ... PA !!!!!!!
Vlad_BMW is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 18:31   #68
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

critica e buna si e constructiva, nu supara pe nimeni sa stii
e bine insa sa nu fii agresiv, si sa fii on-topic, si n-o sa fie posturi sterse...
intrebarea ta referitoare la vanzarea masinii era pe langa topic, din punctul meu de vedere...
insa chiar daca nu ar fi fost, nu era un motiv sa-l jignesti pe moderator cu apelative de genul: ce aveti? .. scame in sange ? moderatori lake... ce nesimtiti si habarnisti sunt uni moderatori .....
am postat expresiile tale nu pentru ca sunt masochist, ci pentru ca nu vreau sa te transformi in victima, iar ceilalti useri sa creada ca moderatorii sunt tirani si asupresc userii dupa bunul plac...

Last edited by aleks; 03-12-07 at 18:43.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 20:02   #69
Vlad_BMW
BMW Driver

Stage 5
 
Vlad_BMW's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 665
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

ok .. deci tu consideri ca intrebarea mea " la ce pret estimeaza masina? " .. e pe langa topic.. atunci cred ca nu mai ai voie nici sa intrebi cati cai are masina.. ca poate iei ban ...da asta e ... voi sunteti "BOSSI"
Vlad_BMW is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 10:22   #70
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

vladutz, nu te victimiza, posturile tale au fost sterse pentru ca exista probleme cu anumiti useri, si sa-ti spun si in pe ce directie: sunt foarte multi care bat campii cu gratie, intra pe orice topic, posteaza intrebari si observatii care se apropie de subiect, dar in realitate sunt un fel de spammeri care nu fac decat sa adune posturi.
am intrat din nou si am verificat userul tau, precum si ultimele 100 si ceva de postari ale tale.
stii ce am descoperit?
faci postari doar de dragul de a scrie, si de a acumula posturi. acum nu te supara, nu iti interzice nimeni asta, si nici nu iti da nimeni avertismente sau cartonase, dar daca ti se mai sterg unele dintre postari, nu te transforma in victima, ca nu e cazul.
cat despre problemna vanzarii masinii, probabil ca daca ai fi citit topicul cu atentie ai fi vazut de ce este off-topic, iar ca parere strict personala, din punctul meu de vedere, de om normal, nu de user 4tuning sau de moderator, un pusti de 17 ani nu are motive prea multe sa-l intrebe de bani pe domy...
daca tot te roade curiozitatea despre o chestiune de genul asta, sa fii constient ca n-o sa primesti un raspuns pe forumul public, deci daca esti hotarat sa o cumperi, foloseste funtia de mesaj privat.
va rog sa depasim aceasta disputa, si sa ne axam pe alte observatii ale userilor

Last edited by aleks; 04-12-07 at 10:24.
aleks is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 15:46   #71
Vlad_BMW
BMW Driver

Stage 5
 
Vlad_BMW's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 665
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

ultimele 100 . ? . dak voi ziceti ca au fost aiurea.. ... inseamna ca (fara suparare) de ce mai exista forumul ? .... si totusi dak vrei poti sa imi stergi userul... nu ca m-am suparat..... dar o sa imi fac altul si sa am 0 Posturi.. .....sa nu ziceti ca sunt disperat dupa posturi.... o zi buna in continuare..
Vlad_BMW is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 16:07   #72
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

sa spunem ca ar fi mai bine sa le dai ceva consistenta posturilor, decat sa faci inca x useri...
nu-ti reproseaza nimeni prea multe, ca nu esti tu singurul, eu incercam doar sa iti spun cum de s-a ajuns aici...
de preferat sa scrii la subiect, cand ai ceva de spus, si o sa fie mult mai bine, n-o sa aiba nimeni ce sa-ti reproseze...
hai sa ne intoarcem la topic...
aleks is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 16:08   #73
Madalin Zolti
Guest
 
Posts: n/a
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
vladutz, nu te victimiza, posturile tale au fost sterse pentru ca exista probleme cu anumiti useri, si sa-ti spun si in pe ce directie: sunt foarte multi care bat campii cu gratie, intra pe orice topic, posteaza intrebari si observatii care se apropie de subiect, dar in realitate sunt un fel de spammeri care nu fac decat sa adune posturi.
am intrat din nou si am verificat userul tau, precum si ultimele 100 si ceva de postari ale tale.
stii ce am descoperit?
faci postari doar de dragul de a scrie, si de a acumula posturi. acum nu te supara, nu iti interzice nimeni asta, si nici nu iti da nimeni avertismente sau cartonase, dar daca ti se mai sterg unele dintre postari, nu te transforma in victima, ca nu e cazul.
cat despre problemna vanzarii masinii, probabil ca daca ai fi citit topicul cu atentie ai fi vazut de ce este off-topic, iar ca parere strict personala, din punctul meu de vedere, de om normal, nu de user 4tuning sau de moderator, un pusti de 17 ani nu are motive prea multe sa-l intrebe de bani pe domy...
daca tot te roade curiozitatea despre o chestiune de genul asta, sa fii constient ca n-o sa primesti un raspuns pe forumul public, deci daca esti hotarat sa o cumperi, foloseste funtia de mesaj privat.
va rog sa depasim aceasta disputa, si sa ne axam pe alte observatii ale userilor
fix asa facea si userul Grigoras Cristian. Numai offtopic si posturi scrise la misto , poate poate acumuleaza si el mai multe posturi. Rog sa i se analizeze toate posturile lui de pe forum
  Reply With Quote
Old 04-12-07, 16:31   #74
Vlad_BMW
BMW Driver

Stage 5
 
Vlad_BMW's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 665
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

mi se poate sterge nr de posturi sa fie de la zero ? dak va rog frumos . ? ..sa nu trebuiasca sa imi fac alt user.. ... multumesc anticipat..
Vlad_BMW is offline   Reply With Quote
Old 04-12-07, 17:36   #75
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Reclamatii "Aberatorii de Success"

@madalin: va rog sa depasiti conflictul pe care voi doi il aveti, va reclamati non-stop unul pe altul...
@vladutz: te rog sa incetezi cu telenovela asta, posteaza in continuare de pe userul asta, dar LA OBIECT, si nu are nimeni nicio treaba cu tine.
nu crea un user nou, pentru ca voi fi nevoit sa le banez pe amandoua, si altele care vor mai aparea de pe ip-ul respectiv, ceea ce nu va folosi nimanui. posteaza mai departe de pe userul tau, cand ai ceva de spus, si nu transforma totul intr-o telenovela.
opriti aici subiectul va rog, si lasati si pe altii sa spuna daca au de reclamat ceva
multumesc
aleks is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -