Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-04, 17:28   #316
zip

Stage 4
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 292
Default

da un top 53 nu se poate...k sa intru shi eu in top :P :P
zip is offline   Reply With Quote
Old 08-07-04, 02:52   #317
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default

163 registered users visit during the last 24 hours: akimoto, b99sha, BigMac, bogdan, ESPinoza, Gabi, IS 18 BOG, Marian20, pimp_lex, Piry, tekno, TNos, X-Ray-Eyes, ZoliaT, -=X-Team=-82-MDN, 200SX, 29DYA, AcidMan, Adryx, AG, ahoe, aicad, Aki, Al3xius, Alex NOS, Alex2112, alexufo, alexutzu, alexxx, andreit, angeline6974, ASM, ass, AvataR, B|shOp-VR6, B12ZMD, BabyBoy, baubau, bavareze, bbeu, Benny, Bestie, bimmer5, Blue, bmwfreak, BMWPower, bobbyadr, bog88, bogdan1970, BogdanCMS, bogdanlascu, bogdann, BogdanSHA, BoSsuL3TZ, bxxlom, Caleb, calin, Calindcm, CataNOS, cecilia, CeReS, Ciclistu, cioli17, COIOTU` JR., COObra, cosmin_cosmin_1, Craiasa, CristiGTI, CT-87-ADY, DaBebeKID, defekt, DnI, Dogg, dracula, DRAGGER, dragos_BPS, drifter x, driver, DuDaone, epY, euphoric, EvLSant0S, Falemi, Ferrari, florin83, Ford_V6, g-spott, golfgti16vmk2, grid927, GSi, guest, HAMMER, hecaru, hellker, indianu, Insanity, invmic, Jeff, Johnny6600, kensai, kickbox, kingpin, Kitana, KrushX, Lao, Liviu FLI, MadMax, manuks, mara, maryo, Max, MC Mate, MC-Squared, megacrazy, Mental, Michael, Micutzu_NSL, mihai75, mms, Monkey_Bz, Morro, Mr.Nice, munty, n0namee, newbie, Nitro00, one, ozn_cristi, philgtt, polifem, Psycho, pushtiulk, redman, RoSonic, Sc0OTeR, sebi{, sica, SLaniCeanu-=X-team=-, SpeedeR, Speedy, SpyDer_ThE, swordfish, synkro, tdanut, th1nk3r, Theba, TheSinner, Tiru', TM82NOS, tng, tudor, turbaciune, TYE, U R S U, Ursu-=X-Team=-, WPP, wyx, yo, yonutz, ZerO_CooL, zip, ZUZG7, Zyx
__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 08-07-04, 03:08   #318
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

heh cand am vazut si eu lista aia cu userii prezenti pe forum in ultimele 24 de ore.... la inceput am crezut ca sunt userii din momentul ala
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 08-07-04, 03:16   #319
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hahahasi eu am ramas pur si simplu MASCA candam vazut lista
la fel ca RoSonic am crezut ca sunt atatia in momentul ala.. dupa care am citit si m-am lamurit marfa ideea cu24h... keep it goin`
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 08-07-04, 13:59   #320
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ZoliaT\"
163 registered users visit during the last 24 hours: akimoto, b99sha, BigMac, bogdan, ESPinoza, Gabi, IS 18 BOG, Marian20, pimp_lex, Piry, tekno, TNos, X-Ray-Eyes, ZoliaT, -=X-Team=-82-MDN, 200SX, 29DYA, AcidMan, Adryx, AG, ahoe, aicad, Aki, Al3xius, Alex NOS, Alex2112, alexufo, alexutzu, alexxx, andreit, angeline6974, ASM, ass, AvataR, B|shOp-VR6, B12ZMD, BabyBoy, baubau, bavareze, bbeu, Benny, Bestie, bimmer5, Blue, bmwfreak, BMWPower, bobbyadr, bog88, bogdan1970, BogdanCMS, bogdanlascu, bogdann, BogdanSHA, BoSsuL3TZ, bxxlom, Caleb, calin, Calindcm, CataNOS, cecilia, CeReS, Ciclistu, cioli17, COIOTU` JR., COObra, cosmin_cosmin_1, Craiasa, CristiGTI, CT-87-ADY, DaBebeKID, defekt, DnI, Dogg, dracula, DRAGGER, dragos_BPS, drifter x, driver, DuDaone, epY, euphoric, EvLSant0S, Falemi, Ferrari, florin83, Ford_V6, g-spott, golfgti16vmk2, grid927, GSi, guest, HAMMER, hecaru, hellker, indianu, Insanity, invmic, Jeff, Johnny6600, kensai, kickbox, kingpin, Kitana, KrushX, Lao, Liviu FLI, MadMax, manuks, mara, maryo, Max, MC Mate, MC-Squared, megacrazy, Mental, Michael, Micutzu_NSL, mihai75, mms, Monkey_Bz, Morro, Mr.Nice, munty, n0namee, newbie, Nitro00, one, ozn_cristi, philgtt, polifem, Psycho, pushtiulk, redman, RoSonic, Sc0OTeR, sebi{, sica, SLaniCeanu-=X-team=-, SpeedeR, Speedy, SpyDer_ThE, swordfish, synkro, tdanut, th1nk3r, Theba, TheSinner, Tiru', TM82NOS, tng, tudor, turbaciune, TYE, U R S U, Ursu-=X-Team=-, WPP, wyx, yo, yonutz, ZerO_CooL, zip, ZUZG7, Zyx
traiasca clujuuuuu ... cam slabutz nuh?
tekno is offline   Reply With Quote
Old 08-07-04, 14:22   #321
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tekno\"
Quote:
Originally Posted by \"ZoliaT\"
163 registered users visit during the last 24 hours: akimoto, b99sha, BigMac, bogdan, ESPinoza, Gabi, IS 18 BOG, Marian20, pimp_lex, Piry, tekno, TNos, X-Ray-Eyes, ZoliaT, -=X-Team=-82-MDN, 200SX, 29DYA, AcidMan, Adryx, AG, ahoe, aicad, Aki, Al3xius, Alex NOS, Alex2112, alexufo, alexutzu, alexxx, andreit, angeline6974, ASM, ass, AvataR, B|shOp-VR6, B12ZMD, BabyBoy, baubau, bavareze, bbeu, Benny, Bestie, bimmer5, Blue, bmwfreak, BMWPower, bobbyadr, bog88, bogdan1970, BogdanCMS, bogdanlascu, bogdann, BogdanSHA, BoSsuL3TZ, bxxlom, Caleb, calin, Calindcm, CataNOS, cecilia, CeReS, Ciclistu, cioli17, COIOTU` JR., COObra, cosmin_cosmin_1, Craiasa, CristiGTI, CT-87-ADY, DaBebeKID, defekt, DnI, Dogg, dracula, DRAGGER, dragos_BPS, drifter x, driver, DuDaone, epY, euphoric, EvLSant0S, Falemi, Ferrari, florin83, Ford_V6, g-spott, golfgti16vmk2, hecaru, hellker, indianu, Insanity, invmic, Jeff, Johnny6600, kensai, kickbox, kingpin, Kitana, KrushX, Lao, Liviu FLI, MadMax, manuks, mara, maryo, Max, MC Mate, MC-Squared, megacrazy, Mental, Michael, Micutzu_NSL, mihai75, mms, Monkey_Bz, Morro, Mr.Nice, munty, n0namee, newbie, Nitro00, one, ozn_cristi, philgtt, polifem, Psycho, pushtiulk, redman, RoSonic, Sc0OTeR, sebi{, sica, SLaniCeanu-=X-team=-, SpeedeR, Speedy, SpyDer_ThE, swordfish, synkro, tdanut, th1nk3r, Theba, TheSinner, Tiru', TM82NOS, tng, tudor, turbaciune, TYE, U R S U, Ursu-=X-Team=-, WPP, wyx, yo, yonutz, ZerO_CooL, zip, ZUZG7, Zyx
traiasca clujuuuuu ... cam slabutz nuh?
b99sha, bogdan,Marian20,TNos,ZoliaT, 200SX,ahoe, aicad,B|shOp-VR6, B12ZMD, bavareze, Benny, Bestie, bimmer5,bogdanlascu,BogdanCMS,, BogdanSHA, bxxlom,CataNOS,COObra, DnI,EvLSant0S,florin83, Ford_V6,, mara, maryo, Max, MC Mate, , Michael, Micutzu_NSL, mihai75, mms,Morro, Mr.Nice,Nitro00, one, ozn_cristi, TYE, zip, ZUZG7, Zyx , am scapat cativa imi cer scuze... oricum se vede clar diferentza nu
? oricum nici nu se pune problema.. insa... v-a luat craiova sau mi se pare?
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 08-07-04, 17:12   #322
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

cum ati facut chestia asta ?
vreau si eu sa fac asta la mine la forum !!!!!!
pls care ma ajuta ????
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 08-07-04, 17:40   #323
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ZoliaT\"
163 registered users visit during the last 24 hours: akimoto, b99sha, BigMac, bogdan, ESPinoza, Gabi, IS 18 BOG, Marian20, pimp_lex, Piry, tekno, TNos, X-Ray-Eyes, ZoliaT, -=X-Team=-82-MDN, 200SX, 29DYA, AcidMan, Adryx, AG, ahoe, aicad, Aki, Al3xius, Alex NOS, Alex2112, alexufo, alexutzu, alexxx, andreit, angeline6974, ASM, ass, AvataR, B|shOp-VR6, B12ZMD, BabyBoy, baubau, bavareze, bbeu, Benny, Bestie, bimmer5, Blue, bmwfreak, BMWPower, bobbyadr, bog88, bogdan1970, BogdanCMS, bogdanlascu, bogdann, BogdanSHA, BoSsuL3TZ, bxxlom, Caleb, calin, Calindcm, CataNOS, cecilia, CeReS, Ciclistu, cioli17, COIOTU` JR., COObra, cosmin_cosmin_1, Craiasa, CristiGTI, CT-87-ADY, DaBebeKID, defekt, DnI, Dogg, dracula, DRAGGER, dragos_BPS, drifter x, driver, DuDaone, epY, euphoric, EvLSant0S, Falemi, Ferrari, florin83, Ford_V6, g-spott, golfgti16vmk2, grid927, GSi, guest, HAMMER, hecaru, hellker, indianu, Insanity, invmic, Jeff, Johnny6600, kensai, kickbox, kingpin, Kitana, KrushX, Lao, Liviu FLI, MadMax, manuks, mara, maryo, Max, MC Mate, MC-Squared, megacrazy, Mental, Michael, Micutzu_NSL, mihai75, mms, Monkey_Bz, Morro, Mr.Nice, munty, n0namee, newbie, Nitro00, one, ozn_cristi, philgtt, polifem, Psycho, pushtiulk, redman, RoSonic, Sc0OTeR, sebi{, sica, SLaniCeanu-=X-team=-, SpeedeR, Speedy, SpyDer_ThE, swordfish, synkro, tdanut, th1nk3r, Theba, TheSinner, Tiru', TM82NOS, tng, tudor, turbaciune, TYE, U R S U, Ursu-=X-Team=-, WPP, wyx, yo, yonutz, ZerO_CooL, zip, ZUZG7, Zyx
Craiovenii...
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 08-07-04, 19:19   #324
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

dupa cum ziceam... respect craiova... baetzi adevaratzi
tekno is offline   Reply With Quote
Old 08-07-04, 21:52   #325
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

h3h3... si eu am crezut k sunt useri ce sunt conectati...

acum putem sa spionam forumu....

zoliat, nu poti sai afisezi si pe cei cu hidden?!
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 09-07-04, 02:04   #326
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default

e dreptul lor de a sta ascunsi
ZoliaT is offline   Reply With Quote
Old 09-07-04, 06:25   #327
BabyBoy

Stock
 
BabyBoy's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2
Default salut

Eu prefer sa citesc ce scrieti voi pe aici in speranta ca mai vad cate ceva ce pot folosi...M-am simtit acum pt ca am vazut un mesaj postat mai demult de cineva care zicea ca cei care nu zic nimic sa scrie macar un \"Eu doar citesc\" ..Oricum ca sa inchei, ca deja am scris prea mult, va zic doar un \"ramaneti asa\" si aveti grija ce faceti pt ca viata e cel mai important lucru, eu nu cred ca puteti pune in balanta o mana de fiare contorsionate cu viata voastra..nu? Aveti grija de voi..
BabyBoy is offline   Reply With Quote
Old 10-07-04, 18:22   #328
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default Re: salut

Quote:
Originally Posted by \"BabyBoy\"
Eu prefer sa citesc ce scrieti voi pe aici in speranta ca mai vad cate ceva ce pot folosi...M-am simtit acum pt ca am vazut un mesaj postat mai demult de cineva care zicea ca cei care nu zic nimic sa scrie macar un \"Eu doar citesc\" ..Oricum ca sa inchei, ca deja am scris prea mult, va zic doar un \"ramaneti asa\" si aveti grija ce faceti pt ca viata e cel mai important lucru, eu nu cred ca puteti pune in balanta o mana de fiare contorsionate cu viata voastra..nu? Aveti grija de voi..

babyboy ... viata noastra nu valoreaza nimic mai mult decat o mana de fiare contorsionate daca nu facem ceva cu ea! iar un om fara o pasiune e nimic mai mult decat un om mort!
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
n0namee is offline   Reply With Quote
Old 12-07-04, 07:20   #329
BabyBoy

Stock
 
BabyBoy's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 2
Default Re: salut

Quote:
Originally Posted by \"n0namee\"
babyboy ... viata noastra nu valoreaza nimic mai mult decat o mana de fiare contorsionate daca nu facem ceva cu ea! iar un om fara o pasiune e nimic mai mult decat un om mort!
Poate pentru unii asa este ..Uite un exemplu..aseara m-am intors de la munte..stii ce am vazut? 5 accidente dintre care 2 foarte grave..Ma intreb..se merita sa risti la maxim pentru jumatate de ora castigata, sau pentru mandria de a-l face pe unu cu o masina mai mult sau mai putin slaba decat a ta?
BabyBoy is offline   Reply With Quote
Old 12-07-04, 09:29   #330
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

boss daca ai citi pe aici ai vedea ca majoritatea din noi prefera sa promoveze prudenta in condus. eu unul stiu ca asa o fac. pasiunea mea nu se reflecta in a ajunge cu jumatate de ora mai repede la destinatie. ea se refera strict la masina mea ... la ce pot sa ii mai fac sa mearga cat mai bine si sa fie cat mai aratoasa. si poate in acele secunde cand mergem pe un drum cat mai retras sau la o legala si cand vedem ce efect au avut modificarile respective.
daca ai citi ai vedea ca nici unul din noi nu a ajuns un pachet de fiara contorsionate la liniute. eu unul ma consider un sofer mult mai bun decat pot sa spuna toti cei cu \"experiente\" de 20-30 de ani in picioare. poate pentru ca stiu ce inseamna limitele unei masini pe cand ei nu stiu asta!
n0namee is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -