Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Sondaje Auto

Sondaje Auto Chestionare, Curiozitati, Sondaje - Vezi ce au raspuns altii si spune-ti parerea

Reply
 
Thread Tools
Old 01-08-10, 14:15   #1
Mihaitarazvan

Stage 3
 
Mihaitarazvan's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 97
Default La inceput

Salut ma numesc Mihai am abia 17 ani si peste cateva luni voi da si eu de permis...sunt pasionat de masini cam de cand ma stiu...si dintotdeauna imi doresc sa am permis.
Cred ca pasiunea asta o am de la tata care e sofer de peste 20 de ani si de cand il stiu nu a facut nimic altceva decat sa conduca service si altele...aaa...sunt din Bacau...am si eu o intrebare...Ce masina zice-ti sa imi iau asa de inceput...cam pana in 2000 de euro ca nu am chef sa rup un stapl cu una de 4-5000...drept sa va zic imi plac masinile puternice cu motor mare...si de aceea, cred ca un Hynday coupe 2.0 16v ar merge la inceput de drum...as vrea sa da-ti si voi niste pareri...m-am gandit si la dacie ca stiti cum se zice..."Cine se invata pe dacie e sofer"...dar stiti cum e in zilele astea...care mai de care baiat de bani gata se trezeste si mai straneste un zvon de ala..."Ia uite-l si pe asta ce dacie are"...sau..."A luat si asta permisul si e smecher cu dacia"...sau chestii de genu...asa ca un hyundai mi se pare OK...Va multumesc de atentie si astept pareri...DRUMURI BUNE FARA EVENIMENTE NEPLACUTE,GROPI,VACI,CAINI,PISICI,CAII etc...
Mihaitarazvan is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -