Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Alba Iulia

Reply
 
Thread Tools
Old 17-07-07, 15:24   #1
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Thumbs up Club in Alba - NIGHT SHADOWS

am facut acest topic pentru a discuta aici problema "arzatoare" a clubului... sau cluburilor... cine stie

discutiile pe acest subiect rog sa fie purtate aici si nu in alte thread-uri pentru ca vor fi mutate sau ... sterse.
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline   Reply With Quote
Old 17-07-07, 15:42   #2
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Club in Alba??? :)

Pai intr-un final o sa fie si un club...daca nu acum,in maxim un an tot o sa fie,indiferent de cine il conduce...deja vad ca s-a strans prea multa lume pe forum,ca sa lasam totul balta...parerea mea
__________________
Honda Civic EG3
bogdan100 is offline   Reply With Quote
Old 17-07-07, 17:36   #3
DementuL

Stage 5
 
DementuL's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 446
Default Re: Club in Alba??? :)

bogdane.. ziceai tu undeva ca zozo din oradea a facut west wild winners..si le oferea mai multe treburi interesante.. locuri de parcare.. reduceri.. cauciucuri.. etc.. acolo se cotizeaza 500.000 lei (50 RON) / persoana.. nu stiu cine ar da 50 RON aici in Alba.. ca daca da iti permiti si tu sa le pui la dispozitie una alta... si inca ceva.. pt. banditu :P ei primesc si masini netunate in club.. si ii ajuta sa le modifice .. se ajuta intre ei.. ca doar deaia e club.. si gata nu mai strig la banditu.. destul a fost.. bafta la alea 2 masinutze la care lucrezi.. ! tot respectu !
DementuL is offline   Reply With Quote
Old 17-07-07, 22:52   #4
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Club in Alba??? :)

eu as fi dispus sa dau si mai mult de 50 ron pe luna. in anumite conditii. si poate as fi dispus sa si sponsorizez clubul. si eu am vorbit cu presedintele de la west side racers (daca am retinut bine) si mi-a mai dat detalii ce si cum. parerea mea ca oamenii aia fac o treaba buna. si ca avem de invatat de la ei cate ceva. aia nu inseamna ca trebuie sa-i copiem. ci, daca ne apucam de club, sa facem o treaba cu cap.
hoinar is offline   Reply With Quote
Old 18-07-07, 14:12   #5
DementuL

Stage 5
 
DementuL's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 446
Default Re: Club in Alba??? :)

da.. in Oradea exista WSR (West side racers) si WWW (West Wild Winners) ...si asta este.. BH e cu mult inaintea multor judetze.. si eu as fi dispus sa dau.. da la noi nu e cazul de 50 RON.. la WSR e 10RON park.. si binenteles nu ofera parcari gratuite pe nu stiu unde prin oras si reduceri si treburi.. nici n`avem nevoie de asa ceva zic eu..
si.. hoinar .. la intalnire ajungi ?
DementuL is offline   Reply With Quote
Old 18-07-07, 15:00   #6
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Club in Alba??? :)

pai din pct asta de vedere eu zic ca Bihorul ii cel mai dezvoltat alaturi de Arad...
bogdan100 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 08:57   #7
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Intalnire in Alba Iulia

stefane, daca cosideri oportun, sa ne tii la curent cu stadiul infiintarii clubului.

poate mai iese de-un club, cine stie? imi place sa clocesc ideile inainte de a le arunca pe piata...[/QUOTE]

sincer u hoinare cu clubu .. m-ai dezamagit rau de tot ... dar in fine ... ce fac eu cu clubul meu stiu doar eu .. si cei de langa mine ..... nu toata lumea ... statzi de vorba .. poate mai iasa 10000 de cluburi .. din care macar 1 singur sa il aveti real si restu de 9999 sa fie in vant ...
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
ab79fly is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 09:03   #8
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Club in Alba??? :)

Quote:
Originally Posted by DementuL View Post
bogdane.. ziceai tu undeva ca zozo din oradea a facut west wild winners..si le oferea mai multe treburi interesante.. locuri de parcare.. reduceri.. cauciucuri.. etc.. acolo se cotizeaza 500.000 lei (50 RON) / persoana.. nu stiu cine ar da 50 RON aici in Alba.. ca daca da iti permiti si tu sa le pui la dispozitie una alta... si inca ceva.. pt. banditu :P ei primesc si masini netunate in club.. si ii ajuta sa le modifice .. se ajuta intre ei.. ca doar deaia e club.. si gata nu mai strig la banditu.. destul a fost.. bafta la alea 2 masinutze la care lucrezi.. ! tot respectu !
poti sa strigi cat vrei .... apropo ne cunoastem cumva ???? am zis eu ca in clubul meu o sa fie doar masini "tunate" ??? am zis ca nu o sa primesc in club unu care are o joanghina de dacie sau o masina beton si permis de 2 luni si eu sa raspund pentru el " el fiind regele soselelor " .. asta am zis ...
ab79fly is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 17:22   #9
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Intalnire in Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by ab79fly View Post
sincer u hoinare cu clubu .. m-ai dezamagit rau de tot ... dar in fine ... ce fac eu cu clubul meu stiu doar eu .. si cei de langa mine ..... nu toata lumea ... statzi de vorba .. poate mai iasa 10000 de cluburi .. din care macar 1 singur sa il aveti real si restu de 9999 sa fie in vant ...
man, cu ce te-am dezamagit? chiar nu inteleg... era ceva de asteptat de la mine atunci, sau m-ai rugat tu atunci ceva sa fac si n-am facut? sau era stabilit sa ma ocup eu de formalitati si n-am facut nika in sensul asta? lamureste-ma, te rog.
hoinar is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 22:19   #10
DementuL

Stage 5
 
DementuL's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 446
Default Re: Club in Alba??? :)

banditule.. da ... am fost si la tine acasa.. eram un copchil.. nu mai stiu cu cine am fost.. in fine.. era ceva mai demult.. in fine.. nu conteaza asta... pot sa zic ca nu te cunosc.. dak vreau iau un om sa`mi rezolve tot ce trebe pt. un club..
si nu asa se procedeaza.. cum ai facut tu.. era vorba ca faci cu baietii astia ceva.. ca eu nu eram... si.. direct ai iesit din grupul lor... eu n`am nevoie de clubu nimanui.. pot infiintza unul si pot oferi mai multe decat cred unii...
DementuL is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 00:16   #11
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Club in Alba??? :)

mda,bine zici dementule...cam asa o fost Stefane,dupa ce am vb ca facem,tu ai spus ca faci singur,ca noi nu suntem destul de ¨implicati¨,poate eu nu ar trebuii sa vb de club,nu am inca nici carnet,dar in orice caz,nu a fost frumos din partea ta...
bogdan100 is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 15:19   #12
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Club in Alba??? :)

Quote:
Originally Posted by DementuL View Post
banditule.. da ... am fost si la tine acasa.. eram un copchil.. nu mai stiu cu cine am fost.. in fine.. era ceva mai demult.. in fine.. nu conteaza asta... pot sa zic ca nu te cunosc.. dak vreau iau un om sa`mi rezolve tot ce trebe pt. un club..
si nu asa se procedeaza.. cum ai facut tu.. era vorba ca faci cu baietii astia ceva.. ca eu nu eram... si.. direct ai iesit din grupul lor... eu n`am nevoie de clubu nimanui.. pot infiintza unul si pot oferi mai multe decat cred unii...
bv fa club si ofera le ...
ab79fly is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 15:21   #13
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Club in Alba??? :)

Quote:
Originally Posted by bogdan100 View Post
mda,bine zici dementule...cam asa o fost Stefane,dupa ce am vb ca facem,tu ai spus ca faci singur,ca noi nu suntem destul de ĻimplicatiĻ,poate eu nu ar trebuii sa vb de club,nu am inca nici carnet,dar in orice caz,nu a fost frumos din partea ta...
in clipa in care eu am visat la ceva .. am zis la alti ... au fost de acord sa facem si incet incet am ajuns la concluzia ca daca continuam nu mai era ceea ce am visat binenteles ca am iesit .. care e problema ta ?? daca u vrei un golf 4 si dupa ce aduni si scazi si dregi vezi ca nu iti ajung banii de clima, geamuri electrice .. bla bla .. il mai iei ??? nu cred ca il mai iei .. doar asa sa te dai mare ca ai golf 4 .. si nu e dotat cu nimic .. asta daca zici ca ai pasiune pt masini ..
ab79fly is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 22:24   #14
Narcys_dj

Stage 3
 
Narcys_dj's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 121
Default Re: Club in Alba??? :)

mai fratilor.....eu zic ca nu are nici un rost sa va tot certati pt ce a fost sau ca banditu a ales sa, se "separe" de noi.fiecare e liber sa faca ce vrea.in fine pe mine ma deranjeaza faptul ca....dupa ce ca suntem un oras asa mai mic fatza de altele...in care tuning e ca si racoarea pe caldurile astea)...in loc sa fim uniti aicea frate se pare ca nu e asa..si daca lumea nu e unita si de gasca panai **** nu se face club in alba.
__________________
O liniuta mica nu strica niciodata
Narcys_dj is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 23:34   #15
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Club in Alba??? :)

narcys, ai pus punctul pe pana-i **** nu se face club de 2 zile ma chinui sa exprim ideea asta si nu-mi veneau cuvintele merci.. hihihi
hoinar is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -