Petyy apai nu-i chiar asa, mai e d lucru la ea

Sper ca in cateva sapt sa montez arcurile, apoi putina tinichigerie si o pasta ca lumea, astea in primul rand. Mai sunt in plan niste treburi subtile, o sa vedeti, dar in rest, masina asta nu va fi niciodata pom de craciun (cat timp is eu proprietarul). Va fi mentinuta OEM, cu aspect cat de cat original, "clean look", asa cum trebe.