HI HI HI am mai adaugat cate ceva la muzica... (am avut amplif PEIYING PY2F01R, 2 woofere EUROTEC EU-5181, 2 tweetere nu stiu de care, a era sa uit si un cd player portabil WATSON) CD PLAYER BLAUPUNKT SAN DIEGO MP27 CIT DE CABLURI COUGAR C.ASS 2000 CONDENZATOR PEIYING PYCAP15
o sa mai pun cate un difuzor pe 3 cai in usi, si dupa asta o sa pun filtre la WOOFERE
nu miar strica nici mie muzica ce o ai in masina, cat ai investit? continutul costa mai mult ca cutia nu?
BINEINTELES CA COSTA MAI MULT... DECI CE AM ACUM(NU SCRIU PRETURI, DAR IN TOTAL 1000-1100 RON): PEIYING PY2F01R 2 EUROTEC EU-5181 2 TWEETER CD PLAYER BLAUPUNKT SAN DIEGO MP27 CIT DE CABLURI COUGAR C.ASS 2000 CONDENZATOR PEIYING PYCAP15 + MUFE LA CD PLAYER SI CABLU DE LA AMPLIF LA EUROTECURI, CA NU ERA...
o sa mai pun cate un difuzor pe 3 cai in usi (BLAUPUNKT GTX-663)... in total costa cam 350 ron
Daca tot ai bagat playerul blaupunkt de ce nu ai continuat sa tii la calitate ? de ce ai luat eurotec-uri ? oricum sper sa sune cum vrei. dupa bac poate poate fac si eu upgrade la sistem ca implineste 1 an :d
Daca tot ai bagat playerul blaupunkt de ce nu ai continuat sa tii la calitate ? de ce ai luat eurotec-uri ? oricum sper sa sune cum vrei. dupa bac poate poate fac si eu upgrade la sistem ca implineste 1 an :d
Eurotecurile le am de mult... Tu ce "upgrade" vrei sa bagi??? Ce ai acum???
Eu saptamana ce vine ma apuc de transplant si un UPgrate io ajuns bum bum la skodita sa vedem cum rezista balena si is curios sa aud cum izoleaza interioru de piele
Eu saptamana ce vine ma apuc de transplant si un UPgrate io ajuns bum bum la skodita sa vedem cum rezista balena si is curios sa aud cum izoleaza interioru de piele
Succes la transplant si la upgrade... Da ce vrei sa pui in "Scodita" mai exact???
Skoditza nu o sa mai aiba muzikutza doar ce era din fabrica (cred) acuma voi baga muzica in alta masina sa vedem cum fac cu wooferu care il am acuma daca o vand o sa bag ceva mai bun daca nu incerc sa fac un UPgrade .
Daca nu se supara nimeni o sa pn si eu cateva poze cu masinuta mea.E un megane coupe micut cu motor de 1,6 16V aprox 120 CP,suspensie sport,toba Powerful,jante,filtru K&N si cam atat deocamdata.