17-01-08, 17:43
|
#196
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 216
|
Re: Masina Mea......
Sugo nu mai lucreaza acolo. A inchiriat un spatiu la fostul "Vinalcool". Dar vis-a-vis cu Prodcomplex mi-au montat si mie subwoofer+amplificator la un Opel Astra si sunt multumit de ei. Nu m-am taxat mult, pluc ca tot de la ei am cumparat si cablurile. M-a costat in jur de 1,5 milioane, dar asta era cam de 1,5-2 ani. Este un baiat, Zsolt, el mi-a facut si am fost multumit. Garantia nu stiu daca pierzi, dar macar e facut de priceputi si nu e carpit.
__________________
... go hard, or go home ...
Last edited by boti; 17-01-08 at 17:48.
|
|
|
17-01-08, 17:47
|
#197
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 216
|
Re: Masina Mea......
Quote:
Originally Posted by vali-tgm
Boti... ce femeie iti mai conduce masina ? Oricum.. conduce destul de agresiv pt o femeie 
|
Salut.  Banuiesc ca mi-ai comfundat masina, pt ca nimeni nu-mi conduce masina. Cateodata sotia, atunci cand mai beau si eu un coniac, doua  Dar ea nu conduce agresiv. Viteza maxima e 40 in oras.
|
|
|
17-01-08, 18:35
|
#198
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of: [VW]
|
Re: Masina Mea......
boti, acum ca spui mi se aprinde si mie beculetul, eu acolo am depozit, si il vedeam zilnic pe sugo...deci, e pe straduta, prima pe stanga(nu prima curte cum se intra la diego)
|
|
|
21-01-08, 07:35
|
#199
|
Stage 1
Join Date: Apr 2007
Posts: 12
|
Re: Masina Mea......
Am gasit baieti mersi mult !
|
|
|
21-01-08, 15:41
|
#200
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of: [VW]
|
Re: Masina Mea......
Quote:
Originally Posted by Nemerniku
Am gasit baieti mersi mult !
|
Ne spui si noua cat te-a costat?
|
|
|
25-01-08, 20:42
|
#201
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 216
|
Re: Masina Mea......
Salut. Caut inscriptie "320i"... Vezi poza.
|
|
|
25-01-08, 21:33
|
#202
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of: [VW]
|
Re: Masina Mea......
nu te supara pe mine boti, dar eu spun ca esti mai bengos asa...eu personal as prefera sa nu scrie pe masina ce e dedesubt
|
|
|
26-01-08, 08:31
|
#203
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 216
|
Re: Masina Mea......
M-am gandit si eu....  )
|
|
|
26-01-08, 10:04
|
#204
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of: [VW]
|
Re: Masina Mea......
Pai...eu ce visez cu ochii deschisi... un B4, daca se poate RS2 (315 cai) si s-a fabricat doar Avant...si sa imi scrie pe spate ceva de genul "2,0" "1,8" chestii din astea 
|
|
|
26-01-08, 18:54
|
#205
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 582
Member of: [VW]
|
Re: Masina Mea......
Quote:
Originally Posted by boti
Salut. Caut inscriptie "320i"... Vezi poza.
|
eu l-as lasa asa.....dar fiecare face ce vrea cu masina lui ca gusturile nu se discuta.........dar daca vrei neaparat dupa la BMW in Corunca si iti aduce la comanda la vreo 20euro aprox.
|
|
|
26-01-08, 21:04
|
#206
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 216
|
Re: Masina Mea......
Salut. Mi-am pus angel-eyes!!  Am cumparat 4 inele si impreuna cu un prieten, am demontat farulrile si le-am montat. Daca vrea cineva, il pot ajuta cu niste sfaturi si documentatii. De fapt e foarte usor. Am facut pt prima oara si mi-a luat cam trei ore.
Mai vreu sa-mi cumpar niste pleoape. Daca stie cineva sa-mi scrie. Ofer max 100 lei/pereche.
Last edited by boti; 26-01-08 at 21:08.
|
|
|
26-01-08, 21:28
|
#207
|
Stage 1
Join Date: Jan 2008
Posts: 17
|
Re: Masina Mea......
Sal Boti.. E misto ma BMW cu angel-eyes!!! Chiar ca o iesit fain..
|
|
|
26-01-08, 21:30
|
#208
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2006
Posts: 216
|
Re: Masina Mea......
Bine, mai "maxx_x". Doar impreuna am facut  )
|
|
|
30-01-08, 11:17
|
#209
|
|
Honda Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 323
Member of: [Honda]
|
Re: Masina Mea......
Quote:
Originally Posted by boti
Salut. Mi-am pus angel-eyes!!  Am cumparat 4 inele si impreuna cu un prieten, am demontat farulrile si le-am montat. Daca vrea cineva, il pot ajuta cu niste sfaturi si documentatii. De fapt e foarte usor. Am facut pt prima oara si mi-a luat cam trei ore.
Mai vreu sa-mi cumpar niste pleoape. Daca stie cineva sa-mi scrie. Ofer max 100 lei/pereche.
|
in corunca este ceva magazin care aduce la comanda din catalogul FK, un coleg a cumparat pt polo aprox 100 ron
|
|
|
30-01-08, 13:44
|
#210
|
|
Skoda Driver
 Stage 5
Join Date: Oct 2006
Posts: 742
Member of: [SKODA]
|
Re: Masina Mea......
Cred ca de NESCAR vorbiti !!
|
|
|
|
|