Quote:
Originally Posted by Calutzu
Cat tea costat sa dai inapoi km???  Frumoasa masina dar ar trebui sa o scoti joia la plimbare 
|
Radetzi de mine de kilometrej In fata la 2 ii un 3 da ii stricat ceasu

VEDETZI ESTE O LINIUTZA SE POATE OBSERVA DK ESTY ATENT NU INDIK NUMA O LINIE LA TREI Masina Are 320.403

Nu am vrut sa mint va rog sa ma scuztzi