Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Mures

Reply
 
Thread Tools
Old 11-02-09, 01:17   #1
CheLu_Gti

Stage 5
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 412
Member of:
[VW]
Default Sa facem ceva impotriva taxei.

Deci...problema ii in felu urmator...vreau sa facem ceva,ca sa fim si noi bagati in seama cu taxa pacii...protestu de sambata o fost ceva...micutz..sa zicem asa...nimeni nu s`o sesizat...nimeni n`o bagat de seama...as vrea sa facem ceva de genu sa blocam centru pentru cateva ore...sa vorbim cu comunitati 4tuning din alte orase si sa facem ceva "maretz" pe nivel de tara...este ideea mea si presupun a multi altora.poate daca reusim ceva o sa fim bagati in seama si o sa se rezolve ceva...merita incercat.
CheLu_Gti is offline   Reply With Quote
Old 11-02-09, 01:36   #2
Korne

Stage 5
 
Korne's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,045
Member of:
[VW]
Default Re: Sa facem ceva impotriva taxei.

nu stiu in ce masura...dar daca s-ar putea face, eu sunt intru totul de acord. singura modalitate posibila la momentul de fata este sa te judeci cu statul...caz in care sunt sanse mari de a castiga... oricum, nu ar fi o idee rea ca moderatul de pe sectiunea mures sa propuna un thread sticky la nivel 4tuning
Korne is offline   Reply With Quote
Old 12-02-09, 17:52   #3
varga ioan

Stage 3
 
varga ioan's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 116
Default Re: Sa facem ceva impotriva taxei.

sunt de acord cu voi dar din pacate noi nici odata navem tupeu sa ne luam la tranta cu sistemu
varga ioan is offline   Reply With Quote
Old 13-02-09, 18:34   #4
DEX_HELL
Dacia Driver

Stage 5
 
DEX_HELL's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 322
Member of:
[DACIA]
Default Re: Sa facem ceva impotriva taxei.

AM AUZIT LA STIRI, CA S-AR PUTEA SA SCADA TAXA... S-AR PUTEA SA FIE LA FEL, CUM A FOST
DEX_HELL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -