Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > Alte marci > ASIATICE

Reply
 
Thread Tools
Old 06-09-11, 20:56   #1
andrew22

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 11
Default honda crx del sol 92-98

oameni buni va salut, va rog ajutati-ma ca in functie de sfaturile voastre o sa-mi iau o honda crx del sol sau nu,ma intereseaza foarte foarte mult daca se intretine greu? consumabilele sunt scumpe?asa cateva exemple de preturi la piese mai uzuale,cat costa sa-i faci un schimb de distrubutie la o astfel de masina? imi place enorm masina, efectiv cand vad cate una prin oras (sunt din buzau) ma uit ca tampitu lung la ea,va rog ajutati-ma,ca la cati km sa caut honda ca aceasta?sa ma feresc de cele din 92 93?sa ma indrept spre 94 95 96 97 ?sau chiar daca sunt vechi de 20 de ani tot duce masina?va rog,sunt innebunit dupa masina,si astept raspunsurile voastre cat mai repede, foarte mult intretinerea ma intereseaza, reviziile cat costa,chestii deastea,cam la ce pret se gaseste un del sol bunicel ?eu am gasit pe net intre 2500 de euro si 3500 de euro,orice raspuns orice detaliu e bine venit,multumesc
andrew22 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-11, 08:45   #2
TR 69 CRS

Stage 4
 
TR 69 CRS's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 251
Default Re: honda crx del sol 92-98

Salutare!In general Honda crx este o masina foarte buna!Acum depinde cum a fost intretinuta inainte si cum s-a mers si pe unde s-a mers cu ea...Bine ar fi sa gasesti una cat mai recent fabricata cu km mai putini..
TR 69 CRS is offline   Reply With Quote
Old 07-09-11, 16:52   #3
andrew22

Stage 1
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 11
Default Re: honda crx del sol 92-98

Quote:
Originally Posted by TR 69 CRS View Post
Salutare!In general Honda crx este o masina foarte buna!Acum depinde cum a fost intretinuta inainte si cum s-a mers si pe unde s-a mers cu ea...Bine ar fi sa gasesti una cat mai recent fabricata cu km mai putini..
si in rest alte informatii nu mai sti?legat de revizii de deastea?de intretinere?de piese
andrew22 is offline   Reply With Quote
Old 19-02-12, 01:48   #4
DRacila

Stock
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 1
Default Re: honda crx del sol 92-98

Salut,

Si pe mine ma intereseaza achizitionarea acestui model. Daca ai aflat ceva sau daca ti-ai cumparat, lasa un mesaj.

Mersi
DRacila is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -