da cred ca se mai fac...acest traby e prima masina care s-a realizat la Excess-tuning...e inmatriculata dar nu se circula cu ea...deci nu are treaba cu itp-ul e masina de show..
da cred ca se mai fac...acest traby e prima masina care s-a realizat la Excess-tuning...e inmatriculata dar nu se circula cu ea...deci nu are treaba cu itp-ul e masina de show..