Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 12-03-07, 20:08   #46
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Informatii

cam la ce conditi ar trebui sa se ajunga la infintarea unui grup al unei comunitati. nu este un nr anume de participanti la discutie si dinastea nu ? sau e dupa calitatea discutilor si consistenta lor, care trebui sa fie pur locala? vroiam sa intreb cum sta treaba cu Mures. e ceva activitate dar nu stiu daca e destula. scuzati de detanj.
__________________
BMW E46 320i '99
vali-tgm is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 21:02   #47
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Informatii

Quote:
Originally Posted by vali-tgm View Post
cam la ce conditi ar trebui sa se ajunga la infintarea unui grup al unei comunitati. nu este un nr anume de participanti la discutie si dinastea nu ? sau e dupa calitatea discutilor si consistenta lor, care trebui sa fie pur locala? vroiam sa intreb cum sta treaba cu Mures. e ceva activitate dar nu stiu daca e destula. scuzati de detanj.
Nu exista un numar exact de useri care trebuie sa faca parte din comunitatea X, dar nici nu se poate crea comunitate pentru 10 useri. Cu cat mai multi, cu atat mai bine.

Cum am spus si pentru Alba-Iulia, o sa luam in considerare nivelul la care au ajuns discutiile voastre si vom lua o decizie.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 21:26   #48
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Informatii

ms de informatie.... oricum si eu consider ca inca activitatea de pe Mures e slabutza si nu are ce sa arate ca sa va determine sa o considerati o comunitate 4 tuning. dar vroiam sa stiu cum sta treaba, cum se decide si sa vad in viitor cam ce sanse ar avea.
vali-tgm is offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 00:53   #49
ByAlin
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 420
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Honda]
Talking Re: Informatii

Quote:
Originally Posted by vali-tgm View Post
ms de informatie.... oricum si eu consider ca inca activitatea de pe Mures e slabutza si nu are ce sa arate ca sa va determine sa o considerati o comunitate 4 tuning. dar vroiam sa stiu cum sta treaba, cum se decide si sa vad in viitor cam ce sanse ar avea.
chiar asa , in mures nu prea sunt masini tuning,si nici nu au ce arata,dar poate ca in viitor,o sa aiba mult mai mult cine sti`e,"Doamne ajuta" )
ByAlin is offline   Reply With Quote
Old 28-03-07, 20:55   #50
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Informatii

pai sunt ceva useri activi mai nou. masini sunt si in mures destule... doar ca stapanii lor nu prea intra pe acest forum. oricum...... banuiesc ca dupa 4 tuning days va mai aparea vreo 2 orase pe lista principala a oraselor. Muresul trebuia sa fie reprezentata la 4 tuning days cu un corrado dar.... a avut loc un accident si masina nu a mai putut fi reparata in timp util. asteptam toti un semn de la Gabi dupa 1 aprilie. acuma stiu ca e pana peste cap cu treaba.... cu organizare.
vali-tgm is offline   Reply With Quote
Old 12-04-07, 13:04   #51
Dutzu 307

Stage 4
 
Dutzu 307's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 201
Default Re: Informatii

in ce consta formarea unui club? Noi in Mures suntem deja o gasca destul de mare care ne adunam in fiecare vineri si sambata.
Dutzu 307 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-07, 08:22   #52
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Informatii

hmmm cu cine anume trebuie sa vb pt a infiinta si sectiunea Alba Iulia?suntem f multi deja si nu mai avem loc aici
bogdan100 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-07, 14:36   #53
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Informatii

eh... sunteti extrem de multi.... din alea 500 de posturi esti tu is inca 2 care aveti peste 100 de posturi. aia e aproape 400 posturi facute de 3 persoane. parca nu mai e asa mare miscarea precum da sa arate
vali-tgm is offline   Reply With Quote
Old 16-04-07, 00:22   #54
hexagon

Stage 2
 
hexagon's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 59
Default Re: Informatii

Da.... dar cresc numarul de useri si numarul de posturi si tinand cont de activitatea din ultima vreme eu zic ca am putea deveni oras nu doar propunere.....ma rog...... iar dupa ce am deveni oras si am fi mai usor de accessat traficul si topicurile ar creste foarte semnificativ.....
hexagon is offline   Reply With Quote
Old 16-04-07, 00:27   #55
Dutzu 307

Stage 4
 
Dutzu 307's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 201
Default Re: Informatii

vali la cine ai facut afirmatia?
Dutzu 307 is offline   Reply With Quote
Old 16-04-07, 00:36   #56
vali-tgm

Stage 5
 
vali-tgm's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,113
Member of:
[Moderators]
Default Re: Informatii

la bogdan100. oricum cam toti suntem offtopic aici.
vali-tgm is offline   Reply With Quote
Old 26-04-07, 13:36   #57
TR_00_ANN

Stage 5
 
TR_00_ANN's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 410
Default Re: Informatii

cine imi poate cum pot intemeia o comunitate 4tuning in alexandria, si orasul nostru detine o multime de masini preparate si cred k ar fi timpul sa incalzim cauciucurile intr-o competie si in orasul nostru, si sa nu mai fim nevoiti sa fim fugariti de POL....cine se mai ofera sa intre in aceasta comunitate dak va si finalizata....astept raspunsuri
-------------------
miii de multzumiri
TR_00_ANN is offline   Reply With Quote
Old 28-04-07, 23:37   #58
hexagon

Stage 2
 
hexagon's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 59
Default Re: Informatii

O comunitate locala pentru mures ? nu doar tread.... ?
hexagon is offline   Reply With Quote
Old 18-06-07, 16:15   #59
cristea_rotitza

Stage 5
 
cristea_rotitza's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 3,090
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Opel]
[VW]
Default Re: Informatii

pe noi in tg-jiu ne urmariti,vrem ceva dar nu prea avem oameni,cam cand credeti k va fi i tg-jiul o comunitate locala?
cristea_rotitza is offline   Reply With Quote
Old 08-08-07, 17:52   #60
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Informatii

de onesti ce parere avetzi???ar fi o sansa sa numia fin propunere?
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -