Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 08-06-10, 01:35   #466
babyemporio

Stage 2
 
babyemporio's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 65
Member of:
[FORD]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

URC - Urban Racing Crew : un club al pasionatilor de tuning/masini/motociclete/etc.
Facem inscrieri pentru a ne extinde in mai multe orase ale tarii.
Se cauta:
Membrii - seriosi, de incredere, care pot strange oameni in orasele lor
In urma activitatii din oras, se vor desemna: Presedintele filialei, vicepresedinte si organizator.
Pentru mai multe detalii: messenger - baobab_ro, cu specificatie URC.
__________________
Ford Mondeo Ghia MK1 - 1.8l 16v DOHC, 115 cp
Volvo 240 Turbo by Evolve (ElevatedCars) - 2.2 8v SOHC, xxx cp, IN CONSTRUCTIE

babyemporio is offline   Reply With Quote
Old 18-06-10, 00:56   #467
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Thumbs up Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Lekio View Post
HFV-ule tu ai dezmembrat toata masina si ai puso la punct
cateodata am impresia ca sunt singurul din severin care mai modifica la "ha" masina.....tocmai ce am facut un upgrade la muzica..am pus doua gz titanium mk2 de 350 w rms la 4 ohmi bucata intr-o incinta dubla....maine este montajul final pt ca asta seara am venit tarziu de la munca si mai aveam de montat 2 neoane in cutie pt ca difurile sunt transparente si vreau sa iasa ceva misto daca tot pierd timpul cu ele.....oricum nu ma opresc aici,cine ma stie isi da seama ca e ceva de moment si ca o sa urmeze ceva spectaculos....mai am un pic si urmeaza vopseaua finala la masina si la jante(banii arza-i focul)(prea multe lucruri care imi plac in acelasi timp scurt)...in rest noapte buna si ne auzim cand o sa mai fac urmatoarea modificare la masina,asta in cazul in care nu mai exista cineva care face modificari la masina sa personala si nu vrea sa ne zica si noua......
__________________
Street Racer
Bavaria Motorsport
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 18-06-10, 19:32   #468
florin_andrey86

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 873
Thumbs up Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Gangstah View Post
cateodata am impresia ca sunt singurul din severin care mai modifica la "ha" masina.....tocmai ce am facut un upgrade la muzica..am pus doua gz titanium mk2 de 350 w rms la 4 ohmi bucata intr-o incinta dubla....maine este montajul final pt ca asta seara am venit tarziu de la munca si mai aveam de montat 2 neoane in cutie pt ca difurile sunt transparente si vreau sa iasa ceva misto daca tot pierd timpul cu ele.....oricum nu ma opresc aici,cine ma stie isi da seama ca e ceva de moment si ca o sa urmeze ceva spectaculos....mai am un pic si urmeaza vopseaua finala la masina si la jante(banii arza-i focul)(prea multe lucruri care imi plac in acelasi timp scurt)...in rest noapte buna si ne auzim cand o sa mai fac urmatoarea modificare la masina,asta in cazul in care nu mai exista cineva care face modificari la masina sa personala si nu vrea sa ne zica si noua......


poi sa stii ca esti singurul care mai baga bani in masini in orasul asta :P:P:P:P:P

bafta in continuare, bara de pe fata a iesit super super tare, te felicit, acum sunt curios cum o sa-ti iasa "curu".......bafta ...
florin_andrey86 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-10, 21:52   #469
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by florin_andrey86 View Post
poi sa stii ca esti singurul care mai baga bani in masini in orasul asta :P:P:P:P:P

bafta in continuare, bara de pe fata a iesit super super tare, te felicit, acum sunt curios cum o sa-ti iasa "curu".......bafta ...
uite ce imi bagai azi in masina.....nebunie.. se aude super fain
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00023.JPG
Views:	78
Size:	2.73 MB
ID:	1524656   Click image for larger version

Name:	DSC00024.JPG
Views:	101
Size:	2.39 MB
ID:	1524657  
Attached Files
File Type: mpg MOV00025.MPG (32.13 MB, 16 views)
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 18-06-10, 23:09   #470
robby_sev

Stage 2
 
robby_sev's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 73
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Gangstah View Post
uite ce imi bagai azi in masina.....nebunie.. se aude super fain
gogule pot sa iti spun k e super tare si bea astept sa aud ce poate duice ... sper k nu ai pe acolo si ce era promis pt mine )))) dar mai mult k sigur ala e ))) vezi k se apropie ziua mea si poate imi faci cadou tubu tau al vechi ))) jur k nu ma supar ... hai te poopa robby si spor la treaba in continuare apropo ))))))) mi-am schimbat si eu in sfarsit trapa si plafonu =)))))
robby_sev is offline   Reply With Quote
Old 19-06-10, 17:13   #471
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Sapatamana asta imi fac si eu jentile la dacie negre cu buza argintie ma ajuta cineva sa le fac
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 20-06-10, 01:04   #472
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Saptamana asta imi fac si eu jentile la dacie negre cu buza argintie ma ajuta cineva sa le fac
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 21-06-10, 20:04   #473
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Saptamana asta imi fac si eu jentile la dacie negre cu buza argintie ma ajuta cineva sa le fac
iti dai seama ca daca vroia vreunu sa te ajute se anunta el singur nu trebuia sa il intrebi tu...eu oricum sunt la servici si nu mai am timp nici de masina mea asa ca....pace si sa ne auzim de bine!!!
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 21-06-10, 20:05   #474
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by robby_sev View Post
apropo:am schimbat si eu in sfarsit trapa si plafonu
lasa vrajala si hai sa dai de baut ca doar e ziua ta azi....La multi ani:MICUTULE!!!
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 22-06-10, 18:51   #475
robby_sev

Stage 2
 
robby_sev's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 73
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Gangstah View Post
lasa vrajala si hai sa dai de baut ca doar e ziua ta azi....La multi ani:MICUTULE!!!
ms nana , cu intarziere dar de .... stresiunea cik mai invatz si eu din cand in cand )) aaa am facut inca o modificare )) am schimbat un bec la omega )))))))))) si am pus si o aparatoare la motor si mai am de pus o contraaripa =))))))))))) mari modificari ))) vezi k o sa trebuiasca sa ma ajuti la vectra knd ajung acasa ne auzim un telefon. spor la treaba...
robby_sev is offline   Reply With Quote
Old 26-06-10, 22:16   #476
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Asa cum am promis , am terminat si eu de facut jentile postez o poza sa ziceti daca va place urmeaza bad boy look care este ceva mai greu am nevoie de un tinichiger
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 27-06-10, 00:15   #477
robby_sev

Stage 2
 
robby_sev's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 73
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
Asa cum am promis , am terminat si eu de facut jentile postez o poza sa ziceti daca va place urmeaza bad boy look care este ceva mai greu am nevoie de un tinichiger
ce dacie bagaboanta ai nebunule )) si "tinichiger" nush dak gasesti, dar stiu un tinichigiu )))))
robby_sev is offline   Reply With Quote
Old 27-06-10, 16:43   #478
DJBOSS

Stage 5
 
DJBOSS's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 2,173
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Drobeta Turnu Severin

''tinichigiu'' asa cum zici tu :d
DJBOSS is offline   Reply With Quote
Old 27-06-10, 21:35   #479
Gangstah

Stage 5
 
Gangstah's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 404
Member of:
[VW]
Exclamation Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by DJBOSS View Post
am terminat jentile(jantele)...urmeaza bad boy look
pana una alta da stikerele jos de pe usi...sa fim seriosi eu macar aveam pe masina ce scria pe usi....arata si mie ce ai de la oz si/sau ce mai scrie pe acolo
Gangstah is offline   Reply With Quote
Old 28-06-10, 00:19   #480
robby_sev

Stage 2
 
robby_sev's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 73
Default Re: Drobeta Turnu Severin

Quote:
Originally Posted by Gangstah View Post
pana una alta da stikerele jos de pe usi...sa fim seriosi eu macar aveam pe masina ce scria pe usi....arata si mie ce ai de la oz si/sau ce mai scrie pe acolo
poate sa lase dekt dacia si pilot k poate acolo a facut scoala de soferi ))
robby_sev is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -