Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 18-07-07, 19:39   #361
Dealerdej

Stage 4
 
Dealerdej's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 280
Post Re: Dej

Quote:
Originally Posted by MANTUS View Post
asa e!!!! Daca ii cunosti scapi. Lucru de care is constient si imi place pe deasupra, dar daca dai peste un "necunoscut" ai "pus-o"!!!!!!!!!
eu stiu de la taicamio,nu vb.prostii.....cine stie stie
Dealerdej is offline   Reply With Quote
Old 18-07-07, 19:46   #362
snopy's brother

Stage 5
 
snopy's brother's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 434
Default Re: Dej

Quote:
Originally Posted by Dealerdej View Post
in primu rand nu-si permit sa isi faca o masina din cap in coada ptr.ca asta costa si de aia nu o sa vezi tu asa ceva degraba in dej,e clar
este adevarat ca ii scump un tuning ''din cap in coada'' deaia is destule kitch'uri prin dej,asa ca numa masini cu ceva cip pe la motor o sa vedem
snopy's brother is offline   Reply With Quote
Old 18-07-07, 21:28   #363
Dealerdej

Stage 4
 
Dealerdej's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 280
Post Re: Dej

[QUOTE=snopy's brother;1004182]este adevarat ca ii scump un tuning ''din cap in coada'' deaia is destule kitch'uri prin dej,asa ca numa masini cu ceva cip pe la motor o sa vedem[/QUOTE
poate nici aia nu o sa vedem mah... ,acuma depinde de fiecare,normal ca unii se doteaza si cu asa ceva
Dealerdej is offline   Reply With Quote
Old 18-07-07, 23:28   #364
booogye man xxl

Stage 1
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 16
Default Re: Dej

in fine srx-ule,cand scriu tunning da si tu cu gandirea ca e greseala de tipar.............lumea se mai si grabeste cand scrie........si in plus,hhmmm,mai intrebat dak am cu ce..............deai sti de undes si cu ce ma ocup,ai tacea din gura!asa ca NU VB DAK NU STI(ia asta ca pe un sfat)
booogye man xxl is offline   Reply With Quote
Old 18-07-07, 23:34   #365
CJ-07-SRX
Ford Driver

Stage 4
 
CJ-07-SRX's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 298
Member of:
[FORD]
Default Re: Dej

ahahahahah .. ma rad cu bucile curului .. jur !!
de unde esti si cu ce te ocupi ?
si inca o data .. ai cu ce ?

CJ-07-SRX is offline   Reply With Quote
Old 18-07-07, 23:52   #366
MANTUS

Stage 5
 
MANTUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 366
Default Re: Dej

Quote:
Originally Posted by booogye man xxl View Post
in fine srx-ule,cand scriu tunning da si tu cu gandirea ca e greseala de tipar.............lumea se mai si grabeste cand scrie........si in plus,hhmmm,mai intrebat dak am cu ce..............deai sti de undes si cu ce ma ocup,ai tacea din gura!asa ca NU VB DAK NU STI(ia asta ca pe un sfat)
ai putea sa ne zici ce masina ai
MANTUS is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 00:04   #367
snopy's brother

Stage 5
 
snopy's brother's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 434
Default Re: Dej

bine zice mantus...ceva detalii si apoi concluziile
snopy's brother is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 20:36   #368
mogo

Stage 2
 
mogo's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 56
Default Re: Dej

booogye ... ne vedem la o linie cat de repede....nu-s curios ce masina ai!

P.S. facem o tura dej ...gherla si return...
mogo is offline   Reply With Quote
Old 19-07-07, 20:46   #369
mogo

Stage 2
 
mogo's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 56
Default Re: Dej

ce zici? te tzine?
ma dore-n cacat ce masina ai!....te provoc saptamana viitoare in weekend...daca decurg lucrurile bine cu masina mea....o facem?
Astept raspuns...sa vad si eu un sofer care stie sa stea pe sosea nu care accelereaza si daca are noroc sta pe drum...daca nu...se duce naibii!
De accelerat toti stiu sa accelereze...crede-ma....dar cand mergi cu masina mai "sportiv" trebuie sa te bazezi pe mai multe treburi nu numai pe acceleratie si din pacate in dej doar vreo doua persoane sunt care au habar de sofat sportiv...unu din ei este Mihut cu nubira cu FOX...iar celalalt....nu vi-l zic...

.............gata....ma duc sa fac un dush ca am de impins la remorca...=))
mogo is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 00:12   #370
booogye man xxl

Stage 1
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 16
Default Re: Dej

uuuuuu...............provocari! ce fain,asta dak era pe vremea mea.........acum,doar pioner la "sportu asta"........imi place ca va roade putin dak va "atzatza" cineva....aveti initiativa......sa ma prezint.....ma numesti cristi,is din cluj si impreuna cu un prieten bun de al meu detinem spider tuning!...........masina))...e cam comic,am o skoda octavia dar in mod sigur nu e de iesit cu ea zi de zi si in special PE DRUMUL DINTRE DEJ SI GHERLA........acum vine partea comica,prin cluj pilotez o dacie=))=))
booogye man xxl is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 00:14   #371
booogye man xxl

Stage 1
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 16
Default Re: Dej

si inca ceva...ma bucur ca am dat din greseala de forumul asta......eram curios sa vad ce se intampla in imprejurimile clujului......
booogye man xxl is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 00:21   #372
CJ-07-SRX
Ford Driver

Stage 4
 
CJ-07-SRX's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 298
Member of:
[FORD]
Default Re: Dej

si marmota ? ce facea ? =))
CJ-07-SRX is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 11:40   #373
snopy's brother

Stage 5
 
snopy's brother's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 434
Default Re: Dej

Quote:
Originally Posted by booogye man xxl View Post
si inca ceva...ma bucur ca am dat din greseala de forumul asta......eram curios sa vad ce se intampla in imprejurimile clujului......
bla bla
snopy's brother is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 11:41   #374
snopy's brother

Stage 5
 
snopy's brother's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 434
Default Re: Dej

Quote:
Originally Posted by booogye man xxl View Post
si inca ceva...ma bucur ca am dat din greseala de forumul asta......eram curios sa vad ce se intampla in imprejurimile clujului......
bla bla
snopy's brother is offline   Reply With Quote
Old 20-07-07, 11:56   #375
MANTUS

Stage 5
 
MANTUS's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 366
Default Re: Dej

Quote:
Originally Posted by booogye man xxl View Post
uuuuuu...............provocari! ce fain,asta dak era pe vremea mea.........acum,doar pioner la "sportu asta"........imi place ca va roade putin dak va "atzatza" cineva....aveti initiativa......sa ma prezint.....ma numesti cristi,is din cluj si impreuna cu un prieten bun de al meu detinem spider tuning!...........masina))...e cam comic,am o skoda octavia dar in mod sigur nu e de iesit cu ea zi de zi si in special PE DRUMUL DINTRE DEJ SI GHERLA........acum vine partea comica,prin cluj pilotez o dacie=))=))
deti pe dreq spider tuning. In cluj la spider tuning e Horea Avram, asa ca lasa vrajeala............
MANTUS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -