Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 14-02-11, 21:57   #1
Choby

Stage 5
 
Choby's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 616
Default Constanta

Aparent, dupa esecul de la 1Mai, nu mai stiu cu exactitate anul, unde 4Tuning a fost prezent la Constanta, orasul a fost sters de pe harta de evenimente sau intalniri. Ce ar fi sa reaprindem flacara 4Tuning in Constanta cu evenimente si intalniri?
Avand in vedere ca in fiecare weekend la Aqua-Magic se aduna pe putin 20 de masini, dintre care jumatate au stikere cu 4Tuning ar trebui sa facem o comunitate locala 4Tuning, ca am observat ca toata lumea trece indiferenta, dar toti au stikere cu 4Tuning, deci urmaresc site-ul, sau cel putin o parte.
__________________

Last edited by Choby; 14-02-11 at 22:13.
Choby is offline   Reply With Quote
Old 14-02-11, 22:12   #2
Proof

Stock
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 4
Question Re: Constanta

ai dreptate,o intalnire 4 tuning ceva,comunitate,constanta nu e doar de plaja
Proof is offline   Reply With Quote
Old 14-02-11, 22:13   #3
BruT16

Stage 1
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 14
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Constanta

Si eu sunt din Constanta si sustin ideea lui Choby.
BruT16 is offline   Reply With Quote
Old 14-02-11, 22:14   #4
Choby

Stage 5
 
Choby's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 616
Default Re: Constanta

Da ai dreptate , ca majoritatea isi aduc aminte de Constanta doar vara cand vin la plaja
Choby is offline   Reply With Quote
Old 14-02-11, 22:34   #5
Fllo

Stock
 
Fllo's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 3
Default Re: Constanta

Si eu ii sustin ideea lui Choby Ai mare dreptate...ar fi super pentru constanta!
Fllo is offline   Reply With Quote
Old 14-02-11, 23:13   #6
TFK

Stage 5
 
TFK's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,291
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Constanta

Quote:
Originally Posted by Choby View Post
Aparent, dupa esecul de la 1Mai, nu mai stiu cu exactitate anul, unde 4Tuning a fost prezent la Constanta, orasul a fost sters de pe harta de evenimente sau intalniri. Ce ar fi sa reaprindem flacara 4Tuning in Constanta cu evenimente si intalniri?
Avand in vedere ca in fiecare weekend la Aqua-Magic se aduna pe putin 20 de masini, dintre care jumatate au stikere cu 4Tuning ar trebui sa facem o comunitate locala 4Tuning, ca am observat ca toata lumea trece indiferenta, dar toti au stikere cu 4Tuning, deci urmaresc site-ul, sau cel putin o parte.
+1
te sustin
TFK is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -