Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 18-08-10, 22:49   #376
valyh
VW Driver

Stage 5
 
valyh's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 2,047
Member of:
[VW]
Default Re: Pascani

duminica,22.08.2010 ora 14:00 va invitam la un gratar vis a vis de zimbrarie!speram sa veniti in numar cat mai mare
valyh is offline   Reply With Quote
Old 20-08-10, 18:14   #377
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

salutare!
multumim de invitatie...
nu pot spune daca venim sau nu pentru ca stiti cum se intampla:cand sunt intrebati merg toti,cand e de mers nu mai merge nici unul...

s-ar putea sa vin eu intr-o fuga sa ne vedem,sa mai vorbim una alta,asta daca o sa imi `imprumute`tata masina...daca vin ne vedem la ora stabilita acolo,daca nu vin nu vin...
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 23-08-10, 15:49   #378
Medox

Stage 5
 
Medox's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 386
Default Re: Pascani

sal.onix da ce ai vazut ai vazut bine, acolo stau de vreo 2 ani.dar 18 ani i-am petrecut in pascani...dupa m.am mutat.si la profil scrie iasi, pt ca stau mai mult in iasi..ne vedem la pascani prin septembrie.acum nu sunt in tara..
__________________
I Don`t Drive Fast I Fly Low
Medox is offline   Reply With Quote
Old 23-08-10, 16:03   #379
Medox

Stage 5
 
Medox's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 386
Default Re: Pascani

deci ma primiti si pe mine ? asta e masina mea https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...la.html...cine vrea poate sa comenteze.cand ajung in tara, cu prima ocazia vin si eu la o intalnire de a voastra..in calitate de viitor membru, bineinteles cu acordu vostru ( n-am apucat sa citesc toate posturile, sunt pe la jumate..)
si apropo, pe Leutz il stiu, pe Silviu la fel..si pun pariu ca mai stiu si pe alti din voi, din vedere..
Medox is offline   Reply With Quote
Old 23-08-10, 18:14   #380
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

salut!
nu este vorba de primit,daca esti pasionat si vii la intalniri totul e ok.

pe Silviu nu il cunosc personal,Dragos il cunoaste personal.
pe Leutz il cunosc,chiar e la aceeasi facultate la care sunt si eu.
insa ei nu vin la intalniri...

de citit,citeste tot topicul,ai sa crezi ca suntem o gramada de oameni si de masini insa tin sa te anunt ca in momentul de fata suntem cam 4-5 oameni de baza sa zic asa(ma intelegi sper).am fost mai multi insa fie nu au fost pasionati,fie sunt prea orgoliosi si nu au mai tinut legatura cu noi...

in fine,mai multe vom vorbi cand o sa ne vedem.

numai bine!
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 23-08-10, 20:05   #381
Medox

Stage 5
 
Medox's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 386
Default Re: Pascani

Quote:
Originally Posted by o n i x View Post
salut!
nu este vorba de primit,daca esti pasionat si vii la intalniri totul e ok.

pe Silviu nu il cunosc personal,Dragos il cunoaste personal.
pe Leutz il cunosc,chiar e la aceeasi facultate la care sunt si eu.
insa ei nu vin la intalniri...

de citit,citeste tot topicul,ai sa crezi ca suntem o gramada de oameni si de masini insa tin sa te anunt ca in momentul de fata suntem cam 4-5 oameni de baza sa zic asa(ma intelegi sper).am fost mai multi insa fie nu au fost pasionati,fie sunt prea orgoliosi si nu au mai tinut legatura cu noi...

in fine,mai multe vom vorbi cand o sa ne vedem.

numai bine!
sal.am citit tot.il cunosc bine bine pe KIM, si o sa-l trag de urechi cand il vad pt ca nu mi-a zis nimic ).el statea intr-un camin vecin cu a meu, anu trecut.si pe tzepesh il stiu.in fine.ne vedem intr-o zi cand ajung in pascani.
Medox is offline   Reply With Quote
Old 27-08-10, 09:06   #382
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Pascani

Quote:
Originally Posted by Medox View Post
sal.am citit tot.il cunosc bine bine pe KIM, si o sa-l trag de urechi cand il vad pt ca nu mi-a zis nimic ).el statea intr-un camin vecin cu a meu, anu trecut.si pe tzepesh il stiu.in fine.ne vedem intr-o zi cand ajung in pascani.
repede teai gasit tu sa ma tragi de urechi ...Salut Asule ...pai unii dintre noi te stiu (am mai povestit eu de cand erai in KATANA) ...te asteptam sa vii in tzara sa mai schimbam o vorba in poligon !
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 27-08-10, 10:11   #383
Medox

Stage 5
 
Medox's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 386
Default Re: Pascani

bine bine KIM-ule . Hai ca ne auzim cat de curand :P.
Medox is offline   Reply With Quote
Old 29-08-10, 12:11   #384
silviu_fxx

Stage 5
 
silviu_fxx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 532
Member of:
[FORD]
Default Re: Pascani

Quote:
Originally Posted by o n i x View Post
salut!
nu este vorba de primit,daca esti pasionat si vii la intalniri totul e ok.

pe Silviu nu il cunosc personal,Dragos il cunoaste personal.
pe Leutz il cunosc,chiar e la aceeasi facultate la care sunt si eu.
insa ei nu vin la intalniri...

de citit,citeste tot topicul,ai sa crezi ca suntem o gramada de oameni si de masini insa tin sa te anunt ca in momentul de fata suntem cam 4-5 oameni de baza sa zic asa(ma intelegi sper).am fost mai multi insa fie nu au fost pasionati,fie sunt prea orgoliosi si nu au mai tinut legatura cu noi...

in fine,mai multe vom vorbi cand o sa ne vedem.

numai bine!
Salut
Sper sa ajung si eu pe la intalniri, deocamdata am ramas fara masina(doar masina parintilor) si stau mai mult prin Bucuresti. Cam in 2 saptamani, cand mai ajung pe acasa, o sa bag la inaintare un Logan a.k.a. Furia Rosie gen.
silviu_fxx is offline   Reply With Quote
Old 29-08-10, 12:39   #385
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Pascani

baieti noi va asteptam...in fiecare sambata de la 8:30 ne gasiti ori in poligon, ori in centru sau mai bine luati legatura cu domnu onix si ne intalnim..salutare
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 01-09-10, 12:04   #386
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

S-a stabilit a-2-a etapa de curse la Floreni ca fiind pe 25-26septembrie,asa ca strangeti bani,ganditiva poate mergem si noi(mai multi de data asta).

p.s.Andreyutu si cu Dragos ce ziceti stam tot la cort? eu unul nu as mai sta...mai ales ca acum o sa fie mai frig.
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 01-09-10, 14:36   #387
dragos002

Stage 5
 
dragos002's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 709
Default Re: Pascani

Quote:
Originally Posted by o n i x View Post
S-a stabilit a-2-a etapa de curse la Floreni ca fiind pe 25-26septembrie,asa ca strangeti bani,ganditiva poate mergem si noi(mai multi de data asta).

p.s.Andreyutu si cu Dragos ce ziceti stam tot la cort? eu unul nu as mai sta...mai ales ca acum o sa fie mai frig.
Nu stiu Onix . Am de umblat pe la olimpiade pe la Iasi . Daca le iau cu bine s-ar putea sa bifam si evenimentul asta .
dragos002 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-10, 16:15   #388
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

da da stiu cum e si eu am vreo 3...acu` sa vedem cu ce diplome venim acasa
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 01-09-10, 17:27   #389
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Pascani

iauzi la ei ma....se lauda in diplome...onix o sa vorbim sambata mai in detaliu sa vedem ce si cum...si in legatura cu cortu om vedeam noi
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 01-09-10, 18:01   #390
Medox

Stage 5
 
Medox's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 386
Default Re: Pascani

salut baieti. va urez "succesuri" la "olimpiade", sau li se mai zice si "mariri" . ia spuneti-mi si mie ce e la Floreni ? Despre ce e vorba?
Medox is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -