Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-06-07, 21:10   #811
CED

Stage 5
 
CED's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,269
Default Re: Alba Iulia

La urmatoarea intilnire o sa ma straduiesc sa vin si eu.
CED is offline  
Old 10-06-07, 21:13   #812
CED

Stage 5
 
CED's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,269
Default Re: Alba Iulia

As fi vrut sa deschid un subiect despre evolutia lui Mr. CAT la sectiunea Alba Iulia - pentru ca vreau sa ma sfatuiesc in primul rind cu voi. Dar se pare ca nu o sa am ocazia.
CED is offline  
Old 10-06-07, 22:28   #813
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

mai baieti!........ce sa zic..........cu toate ca nu am mai postat,urmaresc de mult timp posturile voastre,eu cred ca nu are rost sa vorbim aiurea si sa dam vina de la unu la altu......deci daca avem ceva reglementari de facut le facem pe mess sau la tel sau ne intalnim sau nu stiu....pana mea!.......ce atata sectiune.....nu vezi ca au ceva cu zona asta!cel putin asa mi se pare mie!e pacat ca ne-am 'impartit'......multi si-au facut idei diferite despre intalnirile noastre.....sunt multe de spus ce sa zic!.......aline....nu stiu mah ce sa mai zic...sunt dezorientat total.....eu am o veste proasta sa va dau..va
trebui sa-mi vand masina din motive strict personale si nu stiu cat timp o sa mai fie la mine!cred ca vreo 2 luni!sincer nu stiu ce sa mai zic........va cunosc,va respect,si sper ca atunci cand ne vom intalni pe strada sa ne dam un blitz si sa ne salutam!tot respectul pentru voi......eu zic ca toata treaba asta nu s-a terminat aici si ca vom avea de invatzat din toate astea!bafta la punerea cluburilor pe picioare si sper ca-n viitor sa vin sa va vad la vreun concurs ceva sau vreun tuning show!multa bafta baieti!!!
__________________
first love...opel vectra power!

Last edited by silk'; 10-06-07 at 22:32.
silk' is offline  
Old 10-06-07, 22:40   #814
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

dementul: crede-ma ca sunt destul de multi care arunca o geana pe aici, chiar daca nu posteaza... altfel n-am fi avut un nr asa mare de accese. se pare ca asta nu conteaza pt a avea sectiune. baietii ar vrea, nu cred ca nu. si probabil sunt destui care ar pune si osul. ii cunosc.

adi: imi pare rau de tine cu masina. chiar ma gandeam zilele astea cu nu am mai ajuns sa vorbim face 2 face. nu stiu de unde ideea cu separarea. in fine. stefan a ales un drum. bravo lui si ii tin pumnii sa reuseasca. o sa-l ajut si eu cat pot. cat priveste treaba cealalta, cu "impartitul", eu as numi-o altfel. nu zic nimic mai mult, doar ca mie nu-mi place sa renunt la ceva. chiar daca in viata sunt si dezamagiri, am invatat sa tin capul sus si sa ma gandesc la urmatoarea miscare. sper ca nu te retragi daca nu o sa mai ai masina. continua ceea ce ai inceput. pt ca orice o sa faci se vede undeva

deocamdata sper sa avem ghost drivers on the road dar pana la urma fac eu mai multa publicitate in locul altora care ar trebui sa faca acest lucru
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline  
Old 10-06-07, 22:47   #815
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

sper sa ma inteleaga toata lumea si sa nu traga concluzii aiurea.....ce sa zic .....vor veni vremuri mai bune!!
silk' is offline  
Old 10-06-07, 22:52   #816
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

adi: inca ceva, ca mi-am amintit. adineaori ai spus ca "dam vina unii pe altii". si parca cineva cu ceva timp in urma repeta aceeasi idee. nu stiu de unde pana unde. s-a dedus cumva din ceea ce am scris eu chestia asta? nu am adus nimanui acuzatii nici aici si nici in alta parte. doar am constatat o stare de fapt. daca tu sau altii considera ca asta e blamare, sorry, dar am spus doar ce am simtit si am considerat in mod obiectiv ca s-a intamplat. din ideile noastre se va naste totusi ceva, nu? vom pune umarul (cel putin o parte din noi) ca lucrul respectiv sa ajunga pe picioarele lui si sa fie viabil. e un castig, nu?

ah, ca am atins niste lucruri adevarate care poate nu convin, asta e altceva. s-a tot confundat treaba cu clubul cu a avea sectiune aici. deja is satul sa tot repet, ce mama naibii e asa greu de judecat ca-s doua chestii total diferite? ni s-a spus ca nu conteaza pt sectiune daca e vreun club sau nu. putea sa fie alt club in alba de care sa nu stim si sa avem sectiune. dar nu, o gramada s-a batut moneda pe faza club=sectiune. nah, facem bot ca nu ne face sectiune, atunci cumva nici club nu facem... am tot incercat sa imi dau seama de unde pana unde s-a ajuns la rationamente eronate de genul asta. in fine, sper ca e clar acum:

SECTIUNE ALBA IULIA PE 4TUNING =//= CLUB DE AUTOMOBILISM

Last edited by hoinar; 10-06-07 at 22:55.
hoinar is offline  
Old 10-06-07, 23:42   #817
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

imi cer scuze pentru "mica" iesire de adineaori... m-am saturat sa tot repet acelasi lucru de n ori... nervii oricum aveau o alta cauza era bine daca aveam un moderator... ma potolea si pe mine cineva...
hoinar is offline  
Old 10-06-07, 23:57   #818
Narcys_dj

Stage 3
 
Narcys_dj's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 121
Default Re: Alba Iulia

))) lasa ca a trecut)...toate vin si toate trec
Narcys_dj is offline  
Old 11-06-07, 12:20   #819
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by silk' View Post
mai baieti!........ce sa zic..........cu toate ca nu am mai postat,urmaresc de mult timp posturile voastre,eu cred ca nu are rost sa vorbim aiurea si sa dam vina de la unu la altu......deci daca avem ceva reglementari de facut le facem pe mess sau la tel sau ne intalnim sau nu stiu....pana mea!.......ce atata sectiune.....nu vezi ca au ceva cu zona asta!cel putin asa mi se pare mie!e pacat ca ne-am 'impartit'......multi si-au facut idei diferite despre intalnirile noastre.....sunt multe de spus ce sa zic!.......aline....nu stiu mah ce sa mai zic...sunt dezorientat total.....eu am o veste proasta sa va dau..va
trebui sa-mi vand masina din motive strict personale si nu stiu cat timp o sa mai fie la mine!cred ca vreo 2 luni!sincer nu stiu ce sa mai zic........va cunosc,va respect,si sper ca atunci cand ne vom intalni pe strada sa ne dam un blitz si sa ne salutam!tot respectul pentru voi......eu zic ca toata treaba asta nu s-a terminat aici si ca vom avea de invatzat din toate astea!bafta la punerea cluburilor pe picioare si sper ca-n viitor sa vin sa va vad la vreun concurs ceva sau vreun tuning show!multa bafta baieti!!!




Asta te doare pe tine uratule ???? am eu 3 masini ... cu care vrei sa iti faci de cap MANTA, CALIBRA sau BMW ????
ab79fly is offline  
Old 11-06-07, 12:21   #820
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by Narcys_dj View Post
man eu nu m`am referit sa ne adunam sa dam din roti...eu ziceam ca sa ne inmultim.adica cum se aduna aia la catedrala de fac una alta putem sa mergem si noi sa vedem poate ni se alatura.dar asa o mana de oameni care se tot cearta pe un forum panai p..... nu iasa un club
hmmmm in fata la catedrala ne adunam vineri sambata .. cativa "nebuni" si restu sunt baieti de gasca cu masini de bani gata ale parintilor ... si ceea ce auzi u de la unitate sunt eu .. si inca vreo 2 care .. nu avem ce face .. in ultima vreme eu mai putin am interdictie de ma prind .. ma lasa in fundu gol ... deci nu e cine stie ce nici in fata la catedrala ...
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
ab79fly is offline  
Old 11-06-07, 12:22   #821
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by Narcys_dj View Post
))) lasa ca a trecut)...toate vin si toate trec
hmmm o liniutza mica nu strica niciodata ..... NE BAGAM ???
ab79fly is offline  
Old 11-06-07, 12:24   #822
Narcys_dj

Stage 3
 
Narcys_dj's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 121
Default Re: Alba Iulia

))) cu solenza mea nu fac fatza)
Narcys_dj is offline  
Old 11-06-07, 12:27   #823
Narcys_dj

Stage 3
 
Narcys_dj's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 121
Default Re: Alba Iulia

poate dupa ce ii mai bag ceva yepe sub capota)
Narcys_dj is offline  
Old 11-06-07, 13:39   #824
DementuL

Stage 5
 
DementuL's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 446
Default Re: Alba Iulia

Oameni buni din curiozitate am dat si eu aici la Ramnicu Valcea si am vazut cat de repede au primit o sectiune ... le`au zis: Baieti aveti sectiune... Adik Valcea e mai cu coarne decat Alba Iulia sau cum... Pe mine oricum nu ma intereseaza daca are Alba sectiune sau nu are da asa era corect ... Ce kestie mai oameni buni...
DementuL is offline  
Old 11-06-07, 14:44   #825
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

) asta ne-am dat seama de mult,uite de ex Mures a primit sectiune desi si-au inceput "discutiile" cu mult dupa noi...chiar nu stiu de ce atata indiferenta pt Alba Iulia...nu imi pot da seama...uite de ex Gabi ne-a promis sectiune si de o luna nu am vazut nimic...
Banditule: cum de ai intrat iara pe forum? terminat ursuletzul?
__________________
Honda Civic EG3
bogdan100 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -