Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-03-07, 19:03   #376
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by silk' View Post
chair vrei sa-l desfaci???.....dar de ce mah?......ai patit ceva la el?....alin...pai deasta am zis ca sunt lucruri pe care nu le-am inteles!
teoretic ar trebui sa stie notarul (desi nu m-ar mira sa fie pe langa), sau, daca nu, am o prietena care e avocata. sper ca ne descurca ea daca e cazul.

dom' presedinte, as veni eu la demontat, ca-mi place sa surubaresc de numa poate nu ma crezi, da' chiar imi place. inclusiv mirosul de benzina si ulei si mizeria de la un motor nu ma face sa stramb din nas
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT

1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
hoinar is offline  
Old 12-03-07, 19:03   #377
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by silk' View Post
chair vrei sa-l desfaci???.....dar de ce mah?......ai patit ceva la el?....alin...pai deasta am zis ca sunt lucruri pe care nu le-am inteles!
la pistonu 4 am compresie 3,5
ab79fly is offline  
Old 12-03-07, 19:05   #378
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by hoinar View Post
teoretic ar trebui sa stie notarul (desi nu m-ar mira sa fie pe langa), sau, daca nu, am o prietena care e avocata. sper ca ne descurca ea daca e cazul.

dom' presedinte, as veni eu la demontat, ca-mi place sa surubaresc de numa poate nu ma crezi, da' chiar imi place. inclusiv mirosul de benzina si ulei si mizeria de la un motor nu ma face sa stramb din nas


SUNTETI INVITATII MEI
ab79fly is offline  
Old 12-03-07, 19:05   #379
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

adi, tata, imi dai accept la mess? ca de ieri te-am pus in lista si tu nika. numa' daca nu e bun id-ul ce l-ai pus pe site. merci
hoinar is offline  
Old 12-03-07, 19:07   #380
silk'
Opel Driver

Stage 4
 
silk''s Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of:
[Opel]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by hoinar View Post
adi, tata, imi dai accept la mess? ca de ieri te-am pus in lista si tu nika. numa' daca nu e bun id-ul ce l-ai pus pe site. merci
sigur ca da.,....nu am mai intrat pe mess nu de alta.!!!!!....2 sec
silk' is offline  
Old 12-03-07, 19:20   #381
sapporo77

Stage 1
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 17
Default Re: Alba Iulia

bai baieti hai ca am nevoie de meserias langa mine stiu ca aveti in capusor un pic de mecanica, poate va dati ruma si va faceti mecanici si ma scapati si pe mine de munca asta )
sapporo77 is offline  
Old 13-03-07, 13:43   #382
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,409
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Alba Iulia

ooHHooooo MOSILOR VAD K MIJCATI NU GLUMA ... STIMA SI RESPECT IN WEEK ASTA AJUNG SI EU IN ALBA ... DAK ... NE ADUNAM SI NOI ...KRE VREI .... KRED K VIN CU MONSTRULETUL CEL NOU .... 525TDS
__________________
Ti se pare mare consumul tau ? Calculeazal---->
riv_gms is offline  
Old 13-03-07, 13:58   #383
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

ce masina ii "asta noua"?
bogdan100 is offline  
Old 13-03-07, 14:08   #384
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,409
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Alba Iulia

AM SCAPAT DE OPEL...SI AM AJUNS LA ASTA ... DAR SUNT UNELE MICI PROBLEME CU EA ... NU AM CONDUSO INK PT K PICIORUL ARE CIMENT PE EL DAR CONDUCE "FRATELE MEU" SI SE SIMNTE ...
BMW 525tds .... [FULL OPTION]DAR CU MICI PROBLEME ICI PE COLO
nu vreau sa ma laud cu ea ... pt k nu stiu kt o sa fie pe la mine ... k am nevoie de bani sa ma mut cu nevasta si cu fata .... si`n telegeti ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	SP_A1649.jpg
Views:	60
Size:	55.5 KB
ID:	231066  
riv_gms is offline  
Old 13-03-07, 14:21   #385
hoinar

Stage 5
 
hoinar's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

Quote:
Originally Posted by gms-ul View Post
AM SCAPAT DE OPEL...SI AM AJUNS LA ASTA ... DAR SUNT UNELE MICI PROBLEME CU EA ... NU AM CONDUSO INK PT K PICIORUL ARE CIMENT PE EL DAR CONDUCE "FRATELE MEU" SI SE SIMNTE ...
BMW 525tds .... [FULL OPTION]DAR CU MICI PROBLEME ICI PE COLO
nu vreau sa ma laud cu ea ... pt k nu stiu kt o sa fie pe la mine ... k am nevoie de bani sa ma mut cu nevasta si cu fata .... si`n telegeti ...
ma bucur ca ne spui ca o sa vii weekend-ul asta in alba. intalnirea ne-am hotarat s-o tinem tot duminica la ora 17:00 omv stadion. parcarea din spate. ca deja suntem multi si nu ne ajunge parcarea din benzinarie
hoinar is offline  
Old 13-03-07, 14:25   #386
bogdan100

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of:
[Honda]
Default Re: Alba Iulia

frumos,frumos
bogdan100 is offline  
Old 13-03-07, 14:43   #387
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,409
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Alba Iulia

prezent ... si cu aia mik k vrea sa se joace si ea cu masinute
riv_gms is offline  
Old 13-03-07, 15:15   #388
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

trebuie sa hotaram cine sunt membrii fondatori si cine e in "consiliul de conducere .. ASTA URGENT ca sa putem da drumul la ACTE
ab79fly is offline  
Old 13-03-07, 15:17   #389
ab79fly

Stage 4
 
ab79fly's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
Default Re: Alba Iulia

si apropo ... va costa 1 lada de bere mie .. si lui ced ce vrea ea .. de azi dim imi frec creierii cu actele .. glumesc :P cu lada .. cu frecatu nu ... (
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
ab79fly is offline  
Old 13-03-07, 15:52   #390
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,409
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Alba Iulia

fratilor dak este ceva bani ... rog sa ma anuntati ... k pun prin posta pun prin wester si vii trimit si eu ... stima si respect
riv_gms is offline  
- Copyright 2026 4Tuning -