Quote:
Originally Posted by silk'
chair vrei sa-l desfaci???.....dar de ce mah?......ai patit ceva la el?....alin...pai deasta am zis ca sunt lucruri pe care nu le-am inteles!
|
teoretic ar trebui sa stie notarul (desi nu m-ar mira sa fie pe langa), sau, daca nu, am o prietena care e avocata. sper ca ne descurca ea daca e cazul.
dom' presedinte, as veni eu la demontat, ca-mi place sa surubaresc de numa

poate nu ma crezi, da' chiar imi place. inclusiv mirosul de benzina si ulei si mizeria de la un motor nu ma face sa stramb din nas