Quote:
Originally Posted by ab79fly
si totusi cine e presedinte .. vicepresedinte .. si secretar(a) ?
|
pe postul de secretara nu candidez (de data asta)

poate cand o sa facem prima filiala o sa-mi depun cv-ul. tre' sa gasim o blonda, ceva.
banditule, ca-ti place, ca nu-ti place, eu te propun presedinte. alte propuneri?