11-03-07, 14:28
|
#331
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of: [Honda]
|
Re: Alba Iulia
Quote:
Originally Posted by silk'
vezi mah?.......toate se invart cam in jurul banilor....ma chinuie si a mea dar n-am ce-i face.....deocamdata....va trebui sa mai astepte ca am alte planuri dar o fac eu si pe asta mah....nu ma las nici sa mor........sunt dependent!!e in sangee!!...hoinare!?...mai zi ceva tata!
|
bruuuuuuuuummm... brrrrrrruuuuuuuuuuuummm...  incalzesc deja motorul si pregatesc cd-ul cu nfs...  sa urle "duios" muzica  bogdane, ready, steady, go! la fara 15 sunt la tine.
ultimul pitic pe creier la mine de cateva zile: unde-mi gasesc niste manusi de piele neagra, fina, din alea fara degete, pt condus?
__________________
CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
1. '93 CRX DelSol 1.6 VTEC ESI 125 CP
2. '08 Civic 5D Sport 1.8 VTEC 140 CP
|
|
|
11-03-07, 14:32
|
#332
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of: [Honda]
|
Re: Alba Iulia
la virus sport  daca mai exista ...sunt p bicicleta dar sunt bune si pt tn  )
|
|
|
11-03-07, 14:33
|
#333
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,099
Member of: [Honda]
|
Re: Alba Iulia
ooo am "implinit" 100 de posturi
|
|
|
11-03-07, 14:37
|
#334
|
|
Opel Driver
 Stage 4
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of: [Opel]
|
Re: Alba Iulia
acum cobor si eu jos sa pun stikerul cu 4tuning pe luneta  )))ne vedem acolo......salutare!
|
|
|
11-03-07, 17:18
|
#335
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of: [Honda]
|
Re: Alba Iulia
Quote:
Originally Posted by silk'
acum cobor si eu jos sa pun stikerul cu 4tuning pe luneta  )))ne vedem acolo......salutare!
|
da, frumos, sticker, n-am ce zice  multzam de suc, da' mai ales de pahare. fara ele nu stiu ce ne faceam  )
|
|
|
11-03-07, 19:47
|
#336
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of: [Honda]
|
Re: Alba Iulia
ramane stabilita prima varianta de nume la Night Shadows? Daca da, propuneti alte doua variante de rezerva. si sa vedem cu siglele cum le facem.
|
|
|
11-03-07, 20:13
|
#337
|
 Stage 4
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
|
Re: Alba Iulia
Oricum vreau sa spun ceva foarte foarte important Primul om cu care am stat de vorba si cu care am planuit sa fac acest CLUB a fost PLITEA MARIUS cel mai bun prieten al meu care din pacate a plecat dintre noi anul trecut in Noiembrie in urma unui cumplit accident rutier in Petresti ... si multumesc tuturor care au venit astazi sa punem la cale pentru ca poate unora li se pare o prostie .. sa juri .. dar mi-am jurat sa fac ceva in memoria lui ceva ce stiam ca ii place si iubeste la nebunie (masina) si ceva ce povesteam in fiecare seara dupa ce ne prosteam cu masinile prin oras (Un Club), masina cu care l-am cunoscut era o dacie rosie sport cu nr de Hunedoara ..... in fine oricum .. astea nu sunt prea importante pentru voi ci pentru sufletul meu .. important este ca .. , cu ajutorul vostru o sa incerc sa pun visul lui .. visul meu .. si visul altor pasionati la categoria INDEPLINIRI ... Multumesc INCA ODATA CELOR CARE AU VENIT AZI
__________________
Life Is Dirty But Sex Is Magic And FRee
Orice poti sa ai pe lumea asta de cel putin 2 ori .. VIATA ai doar una traieste-o AZI in CLIPA asta ... caci clipa care vine .. NU STI CE ADUCE
|
|
|
11-03-07, 22:42
|
#338
|
|
Opel Driver
 Stage 4
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of: [Opel]
|
Re: Alba Iulia
mah....sincer......am fost foarte impresionat de ce s-a intamplat azi!........ma bucur ca v-am cunoscut...imi pare bine......sunteti nishte baieti de gasca.......va respect......si sper din tot sufletul sa iasa ceva......si eu mi-o doresc mult.... sa ne intalnim cat de des posibil.......fly...stiu ce simti....tot respectul pt ce faci........esti un adevarat......va promit ca o sa va sustin si o sa fiu alaturi de voi!....va multumesc si eu si .....hai sa traim!
hoinar.....te rog din tot sufletu sa ne ti la curent cu tot ce se intampla!Ne vedem duminica!sau poate chiar mai repede!
__________________
first love...opel vectra power!
Last edited by silk'; 11-03-07 at 22:47.
|
|
|
11-03-07, 23:19
|
#339
|
|
Opel Driver
 Stage 4
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of: [Opel]
|
Re: Alba Iulia
sti la ce ma gandeam eu cand am citit topicul asta azi?zic mah........la cata lume s-a anuntat sa vina...o sa fie plin de impresiari si mai stiu eu ce fel de oameni......am zis ca vin eu cu opelutzu meu si fac astia mishto de mine ca vezi doamne ..eu nu am banii lor sau nu ma ridic la nivelul lor......chestii de genu...Dar se pare ca m-am inselat foarte tare......nu ma asteptam sa dau peste asa fel de oameni cu caracter.......sunteti de milioane toti....
cand am vazut ca au venit si din sebes si cugir......ce sa mai zic....acum sper sa iasa totul bine si sa ne tinem de cuvant,sa nu mai dam inapoi!
|
|
|
11-03-07, 23:26
|
#340
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of: [Honda]
|
Re: Alba Iulia
se pare ca o sa facem o echipa pe cinste  merita sa punem si de-o bere (sau un chef) ca sa sarbatorim! fara impresari!!!
banditule, ti-am spus eu ca o sa iasa treaba asta pana la urma? nici nu vreau sa ma gandesc si sa-mi imaginez unde o sa ajungem intr-un an doi (optimismul meu incurabil isi spune cuvantul)
|
|
|
12-03-07, 00:42
|
#341
|
Stage 2
Join Date: Nov 2006
Posts: 37
|
Re: Alba Iulia
bai fratilor si eu ma bucur ca am reusit sa vin azi in alba nu credeam ca ajung la timp,am intarziat 20 min dar am ajuns cu un pic de indemanare si viteza ca doara mo tinut masina,mancaoar tata de racheta,eu acum numa am terminat cu cheful si am intrat sa vad ce mai ziceti.eu sunt pentru club nu ma dau inapoi chiar daca timpul ma preseaza,fac tot posibilul sa vin la meeting-uri.ce sa zic despre team pana acum nu ma asteptam sa avem si o fata printre noi,jos palaria,as provocao la o linie dar totusi mie frica de bmw.in rest totul e ok,poate cand mai ajung prin alba am sa va mai sun sa ne mai intalnim la un omv sau schit.
|
|
|
12-03-07, 00:48
|
#342
|
|
Opel Driver
 Stage 4
Join Date: Apr 2004
Posts: 182
Member of: [Opel]
|
Re: Alba Iulia
Quote:
Originally Posted by serifu_gun
bai fratilor si eu ma bucur ca am reusit sa vin azi in alba nu credeam ca ajung la timp,am intarziat 20 min dar am ajuns cu un pic de indemanare si viteza ca doara mo tinut masina,mancaoar tata de racheta,eu acum numa am terminat cu cheful si am intrat sa vad ce mai ziceti.eu sunt pentru club nu ma dau inapoi chiar daca timpul ma preseaza,fac tot posibilul sa vin la meeting-uri.ce sa zic despre team pana acum nu ma asteptam sa avem si o fata printre noi,jos palaria,as provocao la o linie dar totusi mie frica de bmw.in rest totul e ok,poate cand mai ajung prin alba am sa va mai sun sa ne mai intalnim la un omv sau schit.
|
stai linistit........am mai stat umpik doar pt cei care nu au ajuns la timp sa zic asa......vezi ca-i tare fata....are ceva curaj in ea.....sa vezi ce-i dadea la semafor dupa banditu'...se tine bine tipa n-am ce zice......
|
|
|
12-03-07, 01:38
|
#343
|
Join Date: Feb 2007
Posts: 252
Member of: [4Tuning International] [2 Roti]
|
Re: Alba Iulia
mai po****tie de pe alba, daca se intampla ceva club vreau sa fac si eu ceva pe acolo. daca va pot ajuta cu ceva anuntati si la mine dingo_lupul e idu de mess, si salut Banditu ca numa pe tine te-am recunoscut din multime. Peace out brothers
__________________
Pimpin 'aint easy...
but is necesary...
|
|
|
12-03-07, 08:21
|
#344
|
 Stage 4
Join Date: Sep 2006
Posts: 186
|
Re: Alba Iulia
Quote:
Originally Posted by hoinar
se pare ca o sa facem o echipa pe cinste  merita sa punem si de-o bere (sau un chef) ca sa sarbatorim! fara impresari!!!
banditule, ti-am spus eu ca o sa iasa treaba asta pana la urma? nici nu vreau sa ma gandesc si sa-mi imaginez unde o sa ajungem intr-un an doi (optimismul meu incurabil isi spune cuvantul) 
|
 cu cat vinzi kg de optimism ?? ca vreau si eu vreo 50 de kile  )
|
|
|
12-03-07, 08:24
|
#345
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 638
Member of: [Honda]
|
Re: Alba Iulia
Quote:
Originally Posted by ab79fly
 cu cat vinzi kg de optimism ?? ca vreau si eu vreo 50 de kile  )
|
pt prieteni gratis, ca e molipsitor. se ia de la mine si se transmite fara sa bagi de seama. mai am niste rezerve infinite puse deoparte, stai linistit, ca o sa ajunga la toti
|
|
|
|
|