Caut lor de munca in iasi!Momentan sunt student la informatica,am lucrat la rajac dar salariul fiind mult prea mic pt cea ce faceam am renuntat!Detin permis categoria B,sunt un sofer bun(zic eu)ma pricep destul de bine la instalat scule audio pe masini!Deci as fi interesat de un loc ca sofer,ceva legat de audio sau in domenium IT!
uite Mallus coleg cu mine de 'studii' ...pai dc nu ai deschis garaj..de ce ai avea nevoie ? aveam eu ceva in plan,dar e greu de gasit oameni..daca vrei sa mai discutam pm :P si spor la munci k am auzit ca ejti angajat
__________________
"Mai bine sa fii prost 5 minute daca pui o intrebare , decat sa ramai prost toata viata daca n-o faci....!!!"