Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   Caut loc de munca in iasi! (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/88802-caut-loc-munca-iasi.html)

Mallus 28-08-08 19:40

Caut loc de munca in iasi!
 
Caut lor de munca in iasi!Momentan sunt student la informatica,am lucrat la rajac dar salariul fiind mult prea mic pt cea ce faceam am renuntat!Detin permis categoria B,sunt un sofer bun(zic eu:lol:)ma pricep destul de bine la instalat scule audio pe masini!Deci as fi interesat de un loc ca sofer,ceva legat de audio sau in domenium IT!

0766450560
YM:[email protected]

claude307 31-08-08 19:16

Re: Caut loc de munca in iasi!
 
daca gasesti ceva zici si mie:D

Mallus 01-09-08 17:31

Re: Caut loc de munca in iasi!
 
Am vrut sami deschid un garaj in iasi dar nu am cu cine:lol:

claude307 01-09-08 20:55

Re: Caut loc de munca in iasi!
 
api cand ajung in iasi poate ne intalnim la un suc si punem ceva la cale...ca eu is satul de evenimentu..ejobs..bestejobs..etc :)

Mallus 02-09-08 20:32

Re: Caut loc de munca in iasi!
 
Sigur ca da...0766450560 da un telefon cand esti in iasi si poate iese ceva:D

Mallus 13-09-08 17:18

Re: Caut loc de munca in iasi!
 
Miam gasit loc de munca!se poate inchide

claude307 15-09-08 17:46

Re: Caut loc de munca in iasi!
 
zii unde ca ma duc si eu :))

Mdx_is 27-12-08 18:35

Re: Caut loc de munca in iasi!
 
uite Mallus coleg cu mine :) de 'studii' ...pai dc nu ai deschis garaj..de ce ai avea nevoie ?:) aveam eu ceva in plan,dar e greu de gasit oameni..daca vrei sa mai discutam pm :P si spor la munci k am auzit ca ejti angajat


All times are GMT +2. The time now is 02:15.

- Copyright 2026 4Tuning