Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Noutati si prezentari

Reply
 
Thread Tools
Old 18-06-10, 17:17   #1
boy_wonder

Stage 5
 
boy_wonder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 8,889
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4TuningRO]
Default Ford F150 by MAGNAT - 20.000 W pe patru roti!

Ford F150 by MAGNAT - 20.000 W pe patru roti!

Am mers la concerte in aer liber, am mers la concerte in cluburi, am mers la tot felul de concerte. Dar daca adun toata puterea instalatiilor audio de pe acolo, tot nu cred ca ajung la 20.000 Watti. Trebuie neaparat sa vad F150-ul celor de la MAGNAT!



Masini pregatite pentru competitiile audio a vazut toata lumea, demo car-uri ale firmelor audio iar a vazut toata lumea, insa asta le intrece pe toate. 17 difuzoare si 10 amplificatoare intr-un Ford F150 pe care americanii il folosesc de cele mai multe ori sa isi traga rulota dupa ei? 20.000 watti pe patru roti? Suna numai bine pentru un concert in miscare!





Si, de parca nu ar fi fost de ajuns, pickup-ul american a fost inghesuit la interior cu un sistem multimedia ce se lauda cu mai multe gadgeturi decat poate gazdui CERF-ul: monitoare, DVD playere, Xbox-uri, Ipod-uri... Intelegi si tu: de toate pentru toti!





Credeai ca asta e tot? Nici pe departe. Soferul, prins bine in scaunele sport Recaro, are acum la dispozitie un motor V8 de 5.8 litri si 340 cai putere. Jantele masoara 22 inci, in timp ce puterea in watti a sistemului de evacuare de la Wimmer ramane o necunoscuta...

__________________
boy_wonder is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -