Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 15-12-06, 10:58   #1
ceobyy

Stage 4
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 187
Wink Intalnire , intalniri

Salut , cum multi isi doreau pe aici , suntem curiosi se auzim cutare sistem, cutare subw, oxe, etc, sa vedem o lipitura, etc. Propun sa stabilim un loc de intalnire periodic. Eu de exmplu stau in militari si cand vreau sa probez ceva si nu vreau sa ma baraie nimeni la melodie ca daram blocu merg pe lacul morii, cien il stie stie ca este asfaltat si far locuinte, deci galagie cate cuprinde. Cine stie poate mai stiti ceva locuri asemanatoare. Mai ales acum vin sarbatorile, avem toti multe zile libere, asa ca va astept cu sugestii . A sory sunt din bucuresti

Ps: tare mi-as dori sa aud 15 masini cum se aud simultan pe radio deea , sa auzim ceva mii de watzi, voi nu
ceobyy is offline   Reply With Quote
Old 15-12-06, 20:23   #2
adiv

Stage 5
 
adiv's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 405
Default Re: Intalnire , intalniri

https://forum.4tuning.ro/372-emma/18465-adunarea-audiofililor/page-15.html

S-au mai facut intalniri. Acum e nasol ca e frig dar cine stie, poate se mai face o intalnire anul asta Intreaba acolo.
adiv is offline   Reply With Quote
Old 15-12-06, 21:10   #3
ceachi

Stage 5
 
ceachi's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Intalnire , intalniri

E acolo, se misca greu , nu trebuie sa avem mare festin, hai sa ne obisnuim sa m\ne intalnim la o bere in fiecare saptamana sau ceva de genul asta.
ceachi is offline   Reply With Quote
Old 15-12-06, 22:15   #4
adiv

Stage 5
 
adiv's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 405
Default Re: Intalnire , intalniri

Hmmm, cu masina la o bere ?
adiv is offline   Reply With Quote
Old 15-12-06, 22:24   #5
bulu

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 370
Default Re: Intalnire , intalniri

Pai ce nu te-ai prins ma , venim doar noi cu sistemele audio in brate si sa le vedem cum suna in bar .
Sau pacalim un prieten/prietena sa conduca masina si noi bem bere.
Oricum cred ca toata lumea o sa zica ca sistemele suna mai bine dupa cateva beri .
bulu is offline   Reply With Quote
Old 15-12-06, 22:34   #6
cls21b_EVO

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,266
Default Re: Intalnire , intalniri

Quote:
Originally Posted by bulu View Post
Pai ce nu te-ai prins ma , venim doar noi cu sistemele audio in brate si sa le vedem cum suna in bar .
Sau pacalim un prieten/prietena sa conduca masina si noi bem bere.
Oricum cred ca toata lumea o sa zica ca sistemele suna mai bine dupa cateva beri .
Foarte caterink faza cu "suna mai bine"
Frate eu propun sa facem o "BIG ASS INTALNIRE" de 1 aprilie cu ocazia 4TuningDay 2007 ...sa mor , mare HAOS ce facem !!Toti pasionatii si fanii sistmelor audio SQ/SQL/SPL din toata tara !!!
DAM COMPLEXU JOS CU BASII , sau ascultam linistiti Dido la umbra unor Focaluri ? ce ziceti ?
cls21b_EVO is offline   Reply With Quote
Old 16-12-06, 02:17   #7
ceachi

Stage 5
 
ceachi's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Intalnire , intalniri

ceobyy nu e frumos sa scrii in numele meu chiar daca imi stii parola
Nu am nimic impotriva intilnirii , numai ca e cam frig desi la meteo zic ca va fi un sfirsit de saptamina cad!
ceachi is offline   Reply With Quote
Old 16-12-06, 09:11   #8
ceobyy

Stage 4
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 187
Default Re: Intalnire , intalniri

oricum to ceachi veneai cu mine ca nu ai masina , momentan,
ceobyy is offline   Reply With Quote
Old 16-12-06, 12:19   #9
ceachi

Stage 5
 
ceachi's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Intalnire , intalniri

Miercuri poate voi avea!
ceachi is offline   Reply With Quote
Old 16-12-06, 18:16   #10
Zaheyu

Stage 3
 
Zaheyu's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 167
Default Re: Intalnire , intalniri

Asta e frig? Pe vremea asta cu geaca groasa dormi linistit o noapte afara.
Zaheyu is offline   Reply With Quote
Old 16-12-06, 20:30   #11
cls21b_EVO

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,266
Default Re: Intalnire , intalniri

Quote:
Originally Posted by Zaheyu View Post
Asta e frig? Pe vremea asta cu geaca groasa dormi linistit o noapte afara.
Vb. din experienta?
cls21b_EVO is offline   Reply With Quote
Old 18-12-06, 14:37   #12
ceobyy

Stage 4
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 187
Default Re: Intalnire , intalniri

Hm deci nu aveti chef, pacat.
ceobyy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -