15-12-06, 10:58
|
#1
|
 Stage 4
Join Date: Nov 2006
Posts: 187
|
Intalnire , intalniri
Salut , cum multi isi doreau pe aici , suntem curiosi se auzim cutare sistem, cutare subw, oxe, etc, sa vedem o lipitura, etc. Propun sa stabilim un loc de intalnire periodic. Eu de exmplu stau in militari si cand vreau sa probez ceva si nu vreau sa ma baraie nimeni la melodie ca daram blocu merg pe lacul morii, cien il stie stie ca este asfaltat si far locuinte, deci galagie cate cuprinde. Cine stie poate mai stiti ceva locuri asemanatoare. Mai ales acum vin sarbatorile, avem toti multe zile libere, asa ca va astept cu sugestii  . A sory sunt din bucuresti
Ps: tare mi-as dori sa aud 15 masini cum se aud simultan pe radio deea , sa auzim ceva mii de watzi, voi nu
|
|
|
15-12-06, 21:10
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of: [Competitor CNCA]
|
Re: Intalnire , intalniri
E acolo, se misca greu , nu trebuie sa avem mare festin, hai sa ne obisnuim sa m\ne intalnim la o bere in fiecare saptamana sau ceva de genul asta.
|
|
|
15-12-06, 22:15
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2006
Posts: 405
|
Re: Intalnire , intalniri
Hmmm, cu masina la o bere ?
|
|
|
15-12-06, 22:24
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 370
|
Re: Intalnire , intalniri
Pai ce nu te-ai prins ma , venim doar noi cu sistemele audio in brate si sa le vedem cum suna in bar  .
Sau pacalim un prieten/prietena sa conduca masina si noi bem bere.
Oricum cred ca toata lumea o sa zica ca sistemele suna mai bine dupa cateva beri  .
|
|
|
15-12-06, 22:34
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,266
|
Re: Intalnire , intalniri
Quote:
Originally Posted by bulu
Pai ce nu te-ai prins ma , venim doar noi cu sistemele audio in brate si sa le vedem cum suna in bar  .
Sau pacalim un prieten/prietena sa conduca masina si noi bem bere.
Oricum cred ca toata lumea o sa zica ca sistemele suna mai bine dupa cateva beri  .
|
Foarte caterink faza cu "suna mai bine"  
Frate eu propun sa facem o "BIG ASS INTALNIRE" de 1 aprilie cu ocazia 4TuningDay 2007 ...sa mor , mare HAOS ce facem !!Toti pasionatii si fanii sistmelor audio SQ/SQL/SPL din toata tara !!!
DAM COMPLEXU JOS CU BASII , sau ascultam linistiti Dido la umbra unor Focaluri ?   ce ziceti ?
|
|
|
16-12-06, 02:17
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of: [Competitor CNCA]
|
Re: Intalnire , intalniri
|
|
|
16-12-06, 09:11
|
#8
|
 Stage 4
Join Date: Nov 2006
Posts: 187
|
Re: Intalnire , intalniri
oricum to ceachi veneai cu mine ca nu ai masina  , momentan,
|
|
|
16-12-06, 12:19
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of: [Competitor CNCA]
|
Re: Intalnire , intalniri
Miercuri poate voi avea!
|
|
|
16-12-06, 18:16
|
#10
|
Stage 3
Join Date: Sep 2006
Posts: 167
|
Re: Intalnire , intalniri
Asta e frig? Pe vremea asta cu geaca groasa dormi linistit o noapte afara.
|
|
|
16-12-06, 20:30
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,266
|
Re: Intalnire , intalniri
Quote:
Originally Posted by Zaheyu
Asta e frig? Pe vremea asta cu geaca groasa dormi linistit o noapte afara.
|
Vb. din experienta? 
|
|
|
18-12-06, 14:37
|
#12
|
 Stage 4
Join Date: Nov 2006
Posts: 187
|
Re: Intalnire , intalniri
Hm deci nu aveti chef, pacat.
|
|
|
|
|