Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Intalnire , intalniri (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/29171-intalnire-intalniri.html)

ceobyy 15-12-06 10:58

Intalnire , intalniri
 
Salut , cum multi isi doreau pe aici , suntem curiosi se auzim cutare sistem, cutare subw, oxe, etc, sa vedem o lipitura, etc. Propun sa stabilim un loc de intalnire periodic. Eu de exmplu stau in militari si cand vreau sa probez ceva si nu vreau sa ma baraie nimeni la melodie ca daram blocu merg pe lacul morii, cien il stie stie ca este asfaltat si far locuinte, deci galagie cate cuprinde. Cine stie poate mai stiti ceva locuri asemanatoare. Mai ales acum vin sarbatorile, avem toti multe zile libere, asa ca va astept cu sugestii :). A sory sunt din bucuresti :)

Ps: tare mi-as dori sa aud 15 masini cum se aud simultan pe radio deea , sa auzim ceva mii de watzi, voi nu :lol:

adiv 15-12-06 20:23

Re: Intalnire , intalniri
 
https://forum.4tuning.ro/372-emma/18465-adunarea-audiofililor/page-15.html

S-au mai facut intalniri. Acum e nasol ca e frig dar cine stie, poate se mai face o intalnire anul asta :) Intreaba acolo.

ceachi 15-12-06 21:10

Re: Intalnire , intalniri
 
E acolo, se misca greu , nu trebuie sa avem mare festin, hai sa ne obisnuim sa m\ne intalnim la o bere in fiecare saptamana sau ceva de genul asta.

adiv 15-12-06 22:15

Re: Intalnire , intalniri
 
Hmmm, cu masina la o bere ? :???:

bulu 15-12-06 22:24

Re: Intalnire , intalniri
 
Pai ce nu te-ai prins ma , venim doar noi cu sistemele audio in brate si sa le vedem cum suna in bar :).
Sau pacalim un prieten/prietena sa conduca masina si noi bem bere.
Oricum cred ca toata lumea o sa zica ca sistemele suna mai bine dupa cateva beri :).

cls21b_EVO 15-12-06 22:34

Re: Intalnire , intalniri
 
Quote:

Originally Posted by bulu (Post 662513)
Pai ce nu te-ai prins ma , venim doar noi cu sistemele audio in brate si sa le vedem cum suna in bar :).
Sau pacalim un prieten/prietena sa conduca masina si noi bem bere.
Oricum cred ca toata lumea o sa zica ca sistemele suna mai bine dupa cateva beri :).

Foarte caterink faza cu "suna mai bine" :D:D
Frate eu propun sa facem o "BIG ASS INTALNIRE" de 1 aprilie cu ocazia 4TuningDay 2007 ...sa mor , mare HAOS ce facem !!Toti pasionatii si fanii sistmelor audio SQ/SQL/SPL din toata tara !!!
DAM COMPLEXU JOS CU BASII , sau ascultam linistiti Dido la umbra unor Focaluri ? :D:D ce ziceti ?

ceachi 16-12-06 02:17

Re: Intalnire , intalniri
 
ceobyy nu e frumos sa scrii in numele meu chiar daca imi stii parola:lol: :lol: :lol:
Nu am nimic impotriva intilnirii , numai ca e cam frig desi la meteo zic ca va fi un sfirsit de saptamina cad!:D :D

ceobyy 16-12-06 09:11

Re: Intalnire , intalniri
 
oricum to ceachi veneai cu mine ca nu ai masina :), momentan,

ceachi 16-12-06 12:19

Re: Intalnire , intalniri
 
Miercuri poate voi avea!

Zaheyu 16-12-06 18:16

Re: Intalnire , intalniri
 
Asta e frig? Pe vremea asta cu geaca groasa dormi linistit o noapte afara.

cls21b_EVO 16-12-06 20:30

Re: Intalnire , intalniri
 
Quote:

Originally Posted by Zaheyu (Post 663546)
Asta e frig? Pe vremea asta cu geaca groasa dormi linistit o noapte afara.

Vb. din experienta? :D:D

ceobyy 18-12-06 14:37

Re: Intalnire , intalniri
 
Hm deci nu aveti chef, pacat.


All times are GMT +2. The time now is 14:41.

- Copyright 2026 4Tuning