Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 10-10-11, 19:43   #1
Kta22

Stock
 
Join Date: Oct 2011
Posts: 1
Default Sistem 2.1 pe masina

Salut. Vreau sa imi pun un sistem 2.1 pe masina(sistem de PC). Cu alimentarea am rezolvat-o. Nelamurirea mea este: pe iesirile casetofonului auto existent pe masina vreau sa leg intrarile sistemului. Casetofonul are 2 iesiri pt 2 boxe. Se poate?
Kta22 is offline   Reply With Quote
Old 04-12-11, 20:08   #2
Bogz02
Competitor CNCA

Stage 5
 
Bogz02's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 451
Member of:
[2 Roti]
[4Wheels]
[Competitor CNCA]
Default Re: Sistem 2.1 pe masina

Curiozitatea ma roade: Ce sistem 2.1 ti-ai pus tu in masina? Si de ce ai face asta ? :\
Bogz02 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -