![]() |
Sistem 2.1 pe masina
Salut. Vreau sa imi pun un sistem 2.1 pe masina(sistem de PC). Cu alimentarea am rezolvat-o. Nelamurirea mea este: pe iesirile casetofonului auto existent pe masina vreau sa leg intrarile sistemului. Casetofonul are 2 iesiri pt 2 boxe. Se poate?
|
Re: Sistem 2.1 pe masina
Curiozitatea ma roade: Ce sistem 2.1 ti-ai pus tu in masina? :lol: Si de ce ai face asta ? :\
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:27. |
- Copyright 2026 4Tuning