Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Sistem 2.1 pe masina (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/282273-sistem-2-1-masina.html)

Kta22 10-10-11 19:43

Sistem 2.1 pe masina
 
Salut. Vreau sa imi pun un sistem 2.1 pe masina(sistem de PC). Cu alimentarea am rezolvat-o. Nelamurirea mea este: pe iesirile casetofonului auto existent pe masina vreau sa leg intrarile sistemului. Casetofonul are 2 iesiri pt 2 boxe. Se poate?

Bogz02 04-12-11 20:08

Re: Sistem 2.1 pe masina
 
Curiozitatea ma roade: Ce sistem 2.1 ti-ai pus tu in masina? :lol: Si de ce ai face asta ? :\


All times are GMT +2. The time now is 22:27.

- Copyright 2026 4Tuning