Quote:
Originally Posted by AlexBanu
Folosesti un adaptor HIGH-LOW mai destept si le ai pe amandoua..din cate stiu unitatea nu are asa ceva.
PS: vezi Helix-ul AAC
|
Daca mai pui max 50 de roni poti sa iti cumperi un MTX re-Q 3ch care are procesor de sunet si iti reface basul pierdut prin protectia casetofonului mai ales in cazul in care vrei sa-ti montezi un subwoofer, plus iesiri RCA pentru difuzoarele fata.
illusions - Eu am cumparat adaptor High-Low cu 13 roni, acelasi care pe unele site-uri costa 40 ( cu alt desen pe el ). Daca vrei sa-ti montezi subwoofer si ai pretentii de la bas iti trebuie minum un MTX Re-Q. Casetofonul iti limiteaza fregventele joase sa protejeze difuzoarele masinii, prin aceleasi iesiri legi si tu adaptorul HIgh-Low deci tot o sa-ti limiteze bassul si pe woofer.