Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Subwoofere

Reply
 
Thread Tools
Old 10-08-08, 02:10   #1
mistretzul69

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 18
Default o parere despre ......

in momentul de fata detin un golf 4 variant pe care am un amplif magnat rx22 si un woofer magnat street racer 3000xxl .de amplif sunt cat de cat multumit in schimb de subwoofer nu prea adik distorsioneaza la greu... si vreau ssa fac un mic upgrade dar vreau ceva nu neaparat de bubuiala mai de claritate a sunetului. Ce imi recomandati??? si sa zic un pretz pana in 500 ron. (amplifu are 250 w rms in punte)
mistretzul69 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 16:46   #2
AlexBanu
VW Driver

Stage 5
 
AlexBanu's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,777
Member of:
[VW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: o parere despre ......

Un Helix Dark Blue 10 in incinta. Nu o sa se auda mai tare dar o sa fie un difuzor mult mai rapid si cara coboara mai mult in frecventa. Ai mai putea sa incerci un Alpine SBE-1243BR, sau un Alpine SWR-1022D si sa-ti faci o incinta separat .
SPor la treaba!
AlexBanu is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 17:09   #3
mistretzul69

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 18
Default Re: o parere despre ......

ok dar prefer ceva care e deja in incinta k e prea mult de munca la o incinta si as vrea si putere mare daar si calitate dak se poate. hai mai veniti cu pareri k nu musca
mistretzul69 is offline   Reply With Quote
Old 11-08-08, 17:58   #4
mistretzul69

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 18
Default Re: o parere despre ......

ce parere aveti despre acest "domn":http://www.***********/produse/Subwo...hunder/XT12AV/ ???
mistretzul69 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -