Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   o parere despre ...... (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/87028-parere.html)

mistretzul69 10-08-08 02:10

o parere despre ......
 
in momentul de fata detin un golf 4 variant pe care am un amplif magnat rx22 si un woofer magnat street racer 3000xxl .de amplif sunt cat de cat multumit in schimb de subwoofer nu prea adik distorsioneaza la greu... si vreau ssa fac un mic upgrade dar vreau ceva nu neaparat de bubuiala mai de claritate a sunetului. Ce imi recomandati??? si sa zic un pretz pana in 500 ron. (amplifu are 250 w rms in punte)

AlexBanu 11-08-08 16:46

Re: o parere despre ......
 
Un Helix Dark Blue 10 in incinta. Nu o sa se auda mai tare dar o sa fie un difuzor mult mai rapid si cara coboara mai mult in frecventa. Ai mai putea sa incerci un Alpine SBE-1243BR, sau un Alpine SWR-1022D si sa-ti faci o incinta separat .
SPor la treaba!

mistretzul69 11-08-08 17:09

Re: o parere despre ......
 
ok dar prefer ceva care e deja in incinta k e prea mult de munca la o incinta si as vrea si putere mare daar si calitate dak se poate. hai mai veniti cu pareri k nu musca

mistretzul69 11-08-08 17:58

Re: o parere despre ......
 
ce parere aveti despre acest "domn":http://www.***********/produse/Subwo...hunder/XT12AV/ ???


All times are GMT +2. The time now is 19:28.

- Copyright 2026 4Tuning