Re: jbl gt4-12 vs GTO 1202D
eu am auzit ambele, am ramas la gto 1202, dar depinde ce vrei: gt4 e recomandat reflex si se descurca bine in reflex (sux in sealed) iar gto 1202 se aude bine in sealed (in reflex e zob)... 1202 imi place f mult, dar nu l-as recomanda pe sedan in montaj clasic, in polita ar fi f bun, dar clasic in porkbagaj eu cred ca nu are suficienta putere sa se faca auzit k lumea... pe hatch este cea mai buna alegere din clasa lui...
__________________
daca singura scula de care dispui e un ciocan tinzi sa vezi orice problema ca pe un cui...
Speed daemon...
|