Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Subwoofere

Reply
 
Thread Tools
Old 03-05-10, 12:41   #1
yonutptr28

Stock
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 7
Default tubb de bass! help

salut...deci vreau sa constuiesc si eu un tub de bas(subwoofer) pentru masina si nu stiu cum sa fac! mam mai uitat eu...in fine...eu am un difuzor semtoni 400w , 8'' akum nuj dk scoate cei 400w)...si as dori sa stiu daca este bun pentru un tub de bas! cum ar trebui sa procedez , ce ustensile imi trebuiesc? respect!
yonutptr28 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -