![]() |
tubb de bass! help
salut...deci vreau sa constuiesc si eu un tub de bas(subwoofer) pentru masina si nu stiu cum sa fac! mam mai uitat eu...in fine...eu am un difuzor semtoni 400w , 8'' akum nuj dk scoate cei 400w:))...si as dori sa stiu daca este bun pentru un tub de bas! cum ar trebui sa procedez , ce ustensile imi trebuiesc? respect!
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:46. |
- Copyright 2026 4Tuning