Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-04-04, 17:16   #1
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Parerea mea despre ce a fost la Timisoara pe 17

A fost primul eveniment de acest gen la care am participat(ca spectator).
Cel din toamna l-am ratat , de cretin ce-am fost . N-o sa se mai intample.
Sincer , am fost foarte placut impresionat , singura parere de rau fiind ca nu am avut o masina suficient de buna pt a concura (celebra noastra Dacie),dar sper ca pana data viitoare sa se mai aseze lucrurile.
Doar la organizare am stat putin cam rau , dar cum treaba e la inceput , sigur in viitor aceste probleme se vor rezolva. Le multumesc sincer baietilor de la Buc. pt efortul depus , si sa o tina tot asa , ca merita.
Am terminat , sa nu ziceti ca vorbesc prea mult si sa ma dati afara(mai ales ca sunt nou in forum).Ciao!
__________________
www.roadrunners.ro
Speedy5 is offline  
Old 19-04-04, 18:21   #2
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

care dacie era ata?

parerea mea e ca publicul a fost foaarte necivilizat... asta a fost cel ami rau lucri... o sa caut topicu pe care mi-am mai scris parerea shi o sa o postez shi aici... mie lene sa scriu iarashi atat...
__________________
tekno is offline  
Old 19-04-04, 18:25   #3
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Nu toti oamenii sunt civilizati!
Nu toti organizatorii sunt perfecti!
Nu toate masinile sunt bolizit!
Nu toate zilele sunt insorite!

Daca nu va place, nu mai mergeti la astfel de manifestari (aluzie pentru cei 100 %, sau chiar mai putin, nemultumiti!).
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 19-04-04, 19:04   #4
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

lool
da nervos eshti mai gabi... mie pana la urma... tot mi-a placut... probabil ca nu ai vazut... da am zis pe alt topci ca mash duce inapoi ca orice etapa a avut shi plusuri shi minusuri... e normal sa fie comentate ca sa poata fi evitate data viitoare...
tekno is offline  
Old 26-04-04, 16:55   #5
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

:P mda ... are dreptate Gabi ... si oricum ne ciondanim ca prostii. Etapa a fost OK. Buna rea ... a fost ... si asta e cel mai important. Ca daca nu era ... nici nu se mai povestea!
__________________
- Life is Either a Daring Adventure or Nothing At All -
n0namee is offline  
Old 27-04-04, 11:02   #6
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

tek: eram nervos (si... sincer sa fiu, inca mai sunt) pentru ca aceasta cursa de la Timisoara s-a transformat intr-un adevarat subiect de cearta si a fost o oportunitate pentru injurii, pe care nimeni (dintre cei care-au participat la discutiile legate de cursa) n-a ratat-o.

Am spus-o si in alte topicuri: nu reprezint interesele vreunei asciatii/club/organizatii nonguvernamentale/nonprofit, ci doar pe cele ale acestui forum (care, din pacate, a luat-o putin cam razna).
Sa recapitulam:
1. organizarea a fost deficienta? Asta e. Conducerea Legal Racing nu cred ca se astepta la o asa mediatizare, la atatia concurenti, la atatia spectatori. Poate ca a fost o lectie pentru ei si din cursa de la Timisoara au invatat ceva;
2. spectatori necivilizati? Eu sunt din Craiova si, daca s-ar organiza curse aici, crede-ma ca si eu i-as huidii pe cei care nu sunt din Craiova, in momentul in care s-ar targe cu un craiovean (exceptie ar face cei de pe forum, pe care ii consider prieteni );
3. vremea? Shit... nu putem sa facem prognoza meteo sau sa schimbam vremea (ce bine-ar fi);
4. nemultumirile legate de rezultate? Am spus-o, o mai spun si acum si o voi mai spune de cate ori va fi nevoie: Legal Racing face listele cu timpi/clasamente/etc. 4tuning.ro nu face altceva decat sa le publice. Pentru intarziere, noi nu avem nici o vina.
+ ca ar trebui sa fiti toti lamuriti de anumite chestii privind aceste rezultate...
5. Catalin RS4? A venit din Germania ca sa vada o cursa la el acasa. Care-i problema? A promis la cineva ca se da? NU! A venit cu RS4 si era obligat sa se traga cu Staici? NU! Asta e masina lui; unii ziceau ca a venit la impresie. Ce trebuia sa faca? Sa inchirieze vreun Mercedes Cobra din '75? A stat, a inghetat, s-a plictisit si a plecat.

n0namee: multzam !
Gabi is offline  
Old 30-04-04, 07:46   #7
n0namee

Stage 5
 
n0namee's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,313
Default

Ieah ... cam asa! astea sunt concluziile ... acum asteptam vara ... sa incepem a doua parte ... ce ma distreaza ... parca suntem niste mosi care se aduna in parc si se cearta cate juma de zi pe teme de politica and shit! da le place de mor ... noi idem!
n0namee is offline  
Old 30-04-04, 14:06   #8
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

da mey..
sa speram ca anu asta va aducem noi la cluj
tekno is offline  
Old 01-05-04, 15:18   #9
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
2. spectatori necivilizati? Eu sunt din Craiova si, daca s-ar organiza curse aici, crede-ma ca si eu i-as huidii pe cei care nu sunt din Craiova, in momentul in care s-ar targe cu un craiovean (exceptie ar face cei de pe forum, pe care ii consider prieteni );

MIIIIIIIIIINTI daca s-ar trage al mai al dreaq dusman al tau(al 2-lea de fapt :P ) cu lkv-u iti spun eu ca tot pe lkv-u l-ai huiduii
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 04-05-04, 10:04   #10
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

My little (& stupid) friend: era vorba de huiduirea celor care vin la noi sa se dea, cei din alte orase, nu de cei din Craiova. Bineinteles ca daca s-ar da milogii aia, ar fi cu totu' altceva
Gabi is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -