Nu am fost niciodata atat de interesat sa-ti stiu numarul ... In ce stadiu este organizarea curselor?! Nu te-am vazut pe la stadion sa=ti dai cu subsemnatu cand a fost nevoie ... tu ala care era foarte interesat de viata automobilistica din TM .
__________________ RoadRunners - Never take sides against the family
Vrei sa ma intrebi de viata mea personala, ne intalnim, daca nu stai cuminte.Este thread pentru ShadowCrew.In plus ma bucur ca multe persoane nu pot sa doarma bine noapte gandindu-se la mine si la viata mea