Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 22-06-14, 09:12   #1
paulTIM

Stock
 
Join Date: Jun 2014
Posts: 1
Exclamation Servicii Inmatriculari Auto Timisoara

Intermedieri Auto Tim SRL ofera servicii de inmatriculari auto la cel mai bun pret de pe piata!

- inmatriculari auto permanente
- inmatriculari provizorii (nr. rosii)
- intermedieri auto - moto
- contracte vanzare - cumparare
- acte auto, radieri auto
- preschimbare civ / talon
- asigurari auto rca

Timisoara, Str. Ciprian Porumbescu 104 (colt cu Kaufland Calea Sagului)
Program: Luni - Vineri: 8 - 18, Sambata: 10 - 16
Telefon: 0256 366 222, 0721 011 711, 0769 089 098, 0769 089 099
Website: http://www.intermedieriautotim.ro/

PS: Oferim consultanta gratuita in vederea inmatriculari auto, acte necesare cumparare - vanzare, etc pentru membrii 4tuning prin mesageria interna a forumului si pe acest thread.

Last edited by paulTIM; 22-06-14 at 09:27.
paulTIM is offline   Reply With Quote
Old 05-04-19, 20:13   #2
reylon

Stock
 
Join Date: Apr 2019
Posts: 1
Angry Re: Servicii Inmatriculari Auto Timisoara

Nu stiu ce sa intampla cu AUTO TIM.
in data de 29/03/2019, am fost la firma in Ciprian Porumbescu 104, sa vand o masina si destul frumos ne au emis contractul de vanzare cumparare.
Din 5 copie de contract, au stampilat 4 si nu al 5eia. Cand am primit actele de la Primarie am descoperit lipsa de o stampila. Cumparator a primit 4 exemplare stampilati mie a ramas o exemplar fara stampila. In data de 5/4/2019 am mers la firma AUTO TIM sa cer stampila si pe copie mea, sa am actele conform original cumparatorului.
A fost la fel domnul care ne a facut actele, cred ca este patronul. Nu stiu pentru care motiv a fost foarte rau cu mine, nu a vrut sa stampileze documentul facut de el (cu servicile platite!), si mi a dat afara din magazin impreuna cu sotia mea (ganditeva cum am ramas!). Am facut cateva fotografii care demonstreaza cuvintele mele. Am actele care demonstreaza ce am zis si acum astept efectele de la sesizarea la Asociatia Consumatori. INCREDIBIL. Ce are omul ala? Nu mergeti acolo! Nu am vazut ceva asa in viata mea numai pentru ca ceri o stampila uitat! (scuze daca nu scriu bine Romana )

Last edited by reylon; 05-04-19 at 20:21.
reylon is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -